Pufy

znajdują swoje miejsce i zastosowanie w każdym domu i każdym pomieszczeniu. Jednak ich użytek nie ogranicza się tylko do zastosowań pokojowych. Często także można spotkać je w biurach, hotelach i w pomieszczeniach lekarskich takich jak poradnie psychologiczne. To bardzo dobrze pokazuje jak uniwersalny i wszechstronne zastosowanie może mieć z pozoru zwykły puf okrągły, kwadratowy, czy w innym kształcie.

jednymi z najchętniej kupowanych w naszym sklepie Italpouf są pufy okrągłe. Jest to idealne wyposażenie każdego pokoju, choć niekiedy można je również spotkać w łazienkach i przedpokojach. Rzutuje na to bardzo wiele czynników, ale najważniejszy to możliwość aranżacji i uniwersalny kształt. Kiedy można je wykorzystać i do czego?

Pufy okrągłe

Otóż nasz miękki puf okrągły to idealne rozwiązanie do pokoju młodzieżowego. Prawie metrowa średnica i wysokość czterdziestu centymetrów to idealne wymiary pozwalające na wygodne i komfortowe spędzanie na nim czasu. Materiał wykorzystany do jego produkcji charakteryzuje się tym, że jest przyjemny i delikatny w dotyku, co potęguje wrażenie przytulnego pomieszczenia.

Jednak mimo takiego materiału puf okrągły jest bardzo wytrzymały. Mocne szycie, dodatkowy wewnętrzny pokrowiec oraz materiały najwyższej jakości to gwarancja długiego użytkowania mebla. Pokój młodzieżowy to nie jedyna możliwość zastosowania tego pufa.

Pufy do salonu

Salon to miejsce spotkań, odpoczynku i relaksu oraz oaza spokoju. Jest to także idealne miejsce na okrągły puf, który może pełnić funkcję fantastycznego dodatku do aranżacji lub siedzenia, gdy liczba gości przekroczy dostępną liczbę miejsc. Szeroki wybór kolorów w Italpouf pozwoli dobrać odpowiednie pufy do salonu. Kupując je, dajesz także odpocząć swoim zmęczonym nogom po całym dniu, gdyż świetnie sprawdzają się jako podnóżek. Miękki materiał oraz wypełnienie z tworzywa sztucznego w granulacie pozwala poczuć niesamowity i nigdy dotąd niespotykany komfort użytkowania mebla.

Miękki puf okrągły

to także perfekcyjny dodatek do przedpokoju, którym możesz go uatrakcyjnić. Bardzo dobrze zastąpi ławkę i doda wygody oraz elegancji tak potrzebnej w pomieszczeniu, które jako pierwsze jest wystawione na kontakt z odwiedzającymi gośćmi. Wysokiej jakości materiał, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz wygodne wypełnienie, pozwalają długo i przyjemnie użytkować pufy. Ich zróżnicowana kolorystyka oraz wzorzystość pozwoli Ci nadać kontrastu lub wpasować idealnie w przedpokój miękki puf okrągły. Z pewnością będzie to miłe zaskoczenie dla gości.

Sprawdź nasze inne propozycję