Kiedy mówimy o pufach do leżenia, nie możemy pominąć tutaj naszej serii puf lounge chaise. Do wykonania tego rodzaju puf, wykorzystano wysokiej jakości, wodoodporny nylon. Dzięki temu, nie ma żadnego ryzyka związanego z tym, że pufy z naszej serii lounge chaise, zniszczą się podczas użytkowania ich na tarasie, w ogrodzie czy nawet na plaży.

To, na co musicie zwrócić państwo uwagę, kiedy dokonujecie zakupu puf lounge w naszym sklepie, to przede wszystkim kwestia dotycząca ich wykonania. Nasze pufy sako wykonywane są ręcznie, z zachowaniem dbałości nawet o najmniejsze szczegóły wykończenia. To gwarantuje solidność wykonania oraz sprawia, że nasze pufy posłużą wam wiele, długich lat.

Warto zwrócić też uwagę na dodatkowe zabezpieczenie, które każda pufa lounge posiada. Jest nim wewnętrzny pokrowiec na wypełnienie puf. Wykonany jest z bardzo lekkiego i przewiewnego materiału, ale w żaden sposób nie umniejsza to jego jakości. Co więcej, takie rozwiązanie sprawia, że granulat, który znajduje się wewnątrz pokrowca, jest w stanie „oddychać”. Dzięki temu, dłużej zachowuje swoje właściwości, a państwo, jako użytkownicy naszych puf, dłużej możecie się cieszyć komfortem z ich korzystania.

Italpouf, doskonale wie, że każdy klient jest inny i należy zadbać o jak największą różnorodność, jeśli chodzi o oferowane produkty. Nie inaczej jest u nas w przypadku puf lounge. Dla tych z was, którzy chcą korzystać z nich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, przygotowaliśmy serię wykonaną ze specjalnego, włoskiego materiału giardino. Taki materiał, pozwala użytkować pufy lounge tak samo na zewnątrz jak i wewnątrz. To, co jest bardzo charakterystyczne, jeśli mowa o materiale giardino, to fakt, że jest on bardzo przyjemny w dotyku. W odróżnieniu jednak od innych, podobnych materiałów, nie mamy tutaj wrażenia sztuczności tkaniny. Nie wpływa on też w żaden sposób na to, jak układa się granulat wewnątrz naszej pufy – jest miękki i bardzo elastyczny, dzięki czemu, bez trudu dopasowuje się on do wybranej przez nas pozycji.

Warto podkreślić, że korzystając z naszych puf lounge, nie musicie się państwo obawiać tego, że będzie problem, jeśli chodzi o ich swobodne przenoszenie. Pufy z oparciem dostępne w naszym sklepie, są niezwykle lekkie oraz wygodne, jeśli chodzi o ich swobodne przenoszenie. Tym samym, możecie indywidualnie decydować o tym, gdzie taką pufę umieścicie. A jeśli wasze zdanie w tej kwestii ulegnie zmianie – nie ma najmniejszego problemu z przeniesieniem jej w inne miejsce.