Opcje dostawy mogą różnić się w zależności od lokalizacji
Nowy
Warning: Last items in stock!
Availability date:
Poducha do leżenia z pirackim wzorem to nieodzowny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Świetnie sprawdzi się jako element wielu zabaw maluchów, ale również jako wygodne miejsce do odpoczynku po ich zakończeniu.
1. Pokrowiec zewnętrzny: tkanina obiciowa, 100% PES
Tkanina obiciowa to miękka dzianina o gładkiej fakturze. Przyjemna w dotyku, nie podrażniająca skóry, antyalergiczna.
2. Pokrowiec wewnętrzny: 100% PP
Pokrowiec zewnętrzny można zdjąć i prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie używać wybielaczy i mocnych detergentów.
Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prasować.
Odporność na ścieranie: PN-EN ISO 12947-2:2017-02
Test papierosa: PN-EN 1021-1:2014-12
Wyrób bezftalanowy, zgodny z normą REACH
Produkt antyalergiczny
Wypełnienie posiada atest PZH
Materiał posiada certyfikat OEKO-TEX
Produkt bezpieczny dla dzieci
Przewidywany czas doręczenia:
Kurier DHL / GLS - Pobranie | Śr, 29.03 - Czw, 30.03 |
Kurier DHL / GLS | Śr, 29.03 - Czw, 30.03 |
Pocztex - Pobranie | Czw, 30.03 - Pon, 03.04 |
Pocztex | Czw, 30.03 - Pon, 03.04 |
DHL PREMIUM | Śr, 29.03 - Czw, 30.03 |
Uniwersalny motyw piratów dobrze komponuje się ze stylistyką większości chłopięcych pokoi. Wielkie poduchy można ułożyć bezpośrednio na ziemi lub na łóżku. W obu przypadkach prezentują się równie dobrze.
Oprócz walorów estetycznych ich ogromnym atutem jest wysoka wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Każda poducha do siedzenia jest szyta ręcznie z zachowaniem najwyższej dbałości o detale. Materiał, z którego ją wykonano, jest odporny na ścieranie. Wytrzyma nawet najbardziej szalone dziecięce zabawy. W razie potrzeby zewnętrzne pokrycie można z łatwością zdjąć i wyprać, co sprzyja utrzymaniu higieny.
Z punktu widzenia rodziców duże znaczenie ma również fakt, że materiał, z którego wykonano poduchy, posiada certyfikaty zgodności ze standardem Oeko-Tex® Standard 100, które gwarantują jego bezpieczeństwo dla zdrowia.
DODATKOWE INFORMACJE
Poducha do siedzenia dla dzieci Piraci to produkt robiony ręcznie!
Jeżeli nie wiesz który materiał będzie najlepszy dla Ciebie
Oferujemy możliwość nadruku na nasze pufy i worki sako
Kupujesz w internecie, masz 14 dni na zwrot towaru!
przesyłki dostarczają FEDEX, DHL, INPOST oraz POCZTEX
Informacja o sklepie
Copyright © 2010-2023 ITALPOUF®