W naszym sklepie internetowym znajdziesz wygodne i wysokiej jakości fotele oraz worki sako, których możesz używać zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i na zewnętrz. Jednym z materiałów z jakiego możemy wykonać fotel dla ciebie jest atestowany, wodoodporny nylon, który dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdza się przy użytkowaniu typu outdoor. Taki fotel możesz postawić dosłownie w dowolnym miejscu i cieszysz się relaksem na świeżym powietrzu. Wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie sprawia, że produkt ten jest fotelem eleganckim, świetnie prezentującym się w niemal dowolnej aranżacji  a do tego jest niesamowicie wygodny, dlatego możesz na nim spędzić długie godziny bez obaw o bóle kręgosłupa.

Fotele jakie oferujemy w tej kategorii zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o jak najlepszym, ergonomicznym kształcie z zachowaniem ładnej stylistyki i nowoczesnego designu. Dzięki temu są to bardzo wygodne i piękne fotele relaksacyjne, dzięki którym twoje ciała odpocznie - idealnie dopasowując się do kształtu ciała. Drobne kuleczki granulatu styropianowego którym fotel jest wypełniony sprawiają, że fotel jest lekki, elastyczny oraz przede wszystkim maksymalnie wygodny. Do foteli polecamy stoliki ogrodowe, które nie tylko będą wspaniale wyglądać w komplecie z fotelem ale także stana się praktycznym elementem podczas odpoczynku

Wszystkie fotele posiadają wewnętrzny, dodatkowy pokrowiec wykonany z włókniny – jest cienki, ale jednocześnie bardzo wytrzymały materiał – dodatkowo jest bardzo „przewietrzny”, dzięki czemu wypełnienie styropianowe oddycha. Sprawia to, że granulat dłużej zachowuje swoje właściwości. Pokrowiec zewnętrzny każdego fotela w każdej chwili można łatwo ściągnąć i poddać go czyszczeniu lub po prostu zamienić na nowy kolor lub materiał gdy znudzi się nam poprzedni – jest to bardzo praktyczne rozwiązanie bo nie musimy za każdym razem kupować nowego fotela – wystarczy nowy pokrowiec, kilka minut na zmianę i mamy zupełnie nowy fotel w naszym pokoju!

Jeżeli szukasz raczej pufy do leżenia to polecamy naszą kolekcję puf lounge chaise - które zostały zaprojektowane właśnie po to aby można było na nich leżeć długimi godzinami. Odpowiednia szerokość zapewnia stabilność, a długość sprawia że w całości można się położyć na takiej pufie. 

Na sam koniec, słów kilka na temat tego, czym dokładnie wypełnione są fotele Italpouf. Do tego celu, wykorzystano wysokiej jakości granulat styropianowy. Materiał ten, idealnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała, a co za tym idzie, pozwala na ułożenie się w najbardziej komfortowej i wygodnej dla nas pozycji. Dodatkowo, koniecznie musimy zwrócić uwagę na fakt, że w każdym z foteli dostępnych w sklepie Italpouf, zastosowano pokrowiec zabezpieczający granulat. Mimo iż wykonany jest on z dość cienkiego materiału, to jednak ręczne jego wykonanie oraz szycie zabezpiecza przez rozerwaniem. Stosowanie przewiewnych i lekkich materiałów do umieszczenia w nich granulatu wypełniającego fotele Italpouf, sprawia, że sam granulat oddycha a dzięki temu, dłużej zachowuje swoje właściwości. To też przekłada się na znacznie dłuższy komfort użytkowania foteli Italpouf.

Fotele Italpouf, idealnie nadają się do aranżacji strefy wypoczynku w naszym mieszkaniu czy domu. Możemy się na nich wygodnie umościć, wziąć ulubioną książkę czy obejrzeć film. Korzystanie z naszych foteli, zapewni państwu poczucie komfortu oraz możliwość relaksu i odpoczynku w domowym zaciszu.