Pufy typu lounge to jak sama nazwa mówi są to pufy przeznaczone do wypoczynku I to takiego kilkugodzinnego leniuchowania. Pufy Outdoor zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób aby osiągnąć najbardziej ergonomiczny kształt, który pozwoli na wygodne leżenie – tak aby całe ciało mogło odpoczywać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i gustom naszych klientów dla których worek sako lub fotel to jednak za mało – przygotowaliśmy specjalne pufy do leżenia, na których całe ciało spoczywa na meblu. Odpowiednio wyprofilowana pufa w miejscu na nogi i na głowę sprawia, że całe ciało jest ułożone w sposób ergonomiczny – zupełnie jak na wysokiej klasy leżaku.

Pufy do leżenia typu lounge chaise zostały przygotowane i wprowadzone do oferty głównie z myślą o użytkowaniu ich na zewnątrz – świetnie sprawdzą się w ogrodzie, na tarasie, przy basenie lub na plaży. Wykonane są z wysokiej jakości, wodoodpornego nylonu, który jest materiałem łatwym w utrzymaniu czystości. Obecnie dostępnych jest ponad 20 różnych kolorów więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje kolor pufy to swojej aranżacji ogrodowej. Dla tych, którzy nie chcą aż tak intensywnie korzystać z puf do leżenia na zewnątrz przygotowaliśmy propozycje materiału o nazwie Giardino – jest to materiał posiadający technologię Easy Clean, która powoduje, że ciecz spływa po materiale. Materiał Giardino polecany jest przy zróżnicowanym używaniu puf – trochę na zewnątrz i trochę w zamkniętych pomieszczeniach. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, nie sprawia wrażenia „sztuczności” a do tego nie jest sztywny – dzięki temu idealnie współpracuje z wypełnieniem w postaci granulatu styropianowego.

Takie pufy to prawdziwa gratka nie tylko w lecie, ale także i w zimie, ponieważ w ofercie mamy także bardzo wytrzymały materiał Esterno, który jest odporny do -15st. To prawdziwe szaleństwo dla miłośników leniuchowania na świeżym powietrzu!

Jeżeli szukasz bardziej klasycznych rozwiązań to mamy dla ciebie worki sako do ogrodu - uniwersalne pufy na których można zarówno siedzieć jak i leżeć. Wodoodporny materiał sprawia że worki sako są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowy, wewnętrzny wkład umożliwi ci szybkie ściągniecie pokrowca i poddanie go czyszczeniu.

Któż z nas nie lubi sobie poleżeć? Odpoczynek jest tak samo ważny w naszym życiu, jak i praca. Należy zatem wiedzieć, jak zachować balans pomiędzy tymi dwoma aspektami naszego życia. Świetnym elementem wystroju naszego wnętrza, który umożliwi nam zaaranżowanie naszej domowej strefy relaksu, z całą pewnością będą pufy do leżenia. Pufy te, określane są mianem „lounge” co jednoznacznie nasuwa nam skojarzenia właśnie z osiąganiem pozycji horyzontalnej. W ofercie naszego sklepu internetowego Italpouf, znajdziecie państwo szereg, różnego rodzaju i wielkości puf do leżenia. Co jest bardzo ważne, nasz sklep posiada pufy do leżenia które są przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i pufy, które są określane mianem outdoor.

To, od czego należy zacząć, jeśli mowa o korzyściach wynikających z użytkowania puf do leżenia, to przede wszystkim fakt, że są one zaprojektowane w taki sposób, aby pozycja, którą przyjmiemy leżąc na nich, była dla nas nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. Ergonomiczny kształt puf lounge, które są dostępne w naszej ofercie, z całą pewnością państwu to umożliwi. Nasze pufy, posiadają atest bezpieczeństwa użytkowania, a co za tym idzie, nie wpływają one negatywnie na nasze zdrowie. Co jest tutaj kluczowe, kiedy mówimy o pufach lounge dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego, nie możemy pomijać też oryginalnego i bardzo nowoczesnego ich designu. W naszej ofercie, dostępnych jest aż kilkadziesiąt kolorów materiałów, które na państwa życzenie, mogą zostać wykorzystane do wykonania pokrowca wierzchniego.