Pufa worek dla dzieci i nastolatków – nowoczesna pufa w kształcie gruszki, z szeroką i stabilną podstawą. Taka pufa wypełniana jest granulatem styropianowym – jest to produkt wysokiej jakości z odpowiednimi atestami dlatego jest bardzo bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo pufa worek wyposażona jest w wewnętrzny pokrowiec w którym zamkn...

Pufa worek dla dzieci i nastolatków – nowoczesna pufa w kształcie gruszki, z szeroką i stabilną podstawą. Taka pufa wypełniana jest granulatem styropianowym – jest to produkt wysokiej jakości z odpowiednimi atestami dlatego jest bardzo bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo pufa worek wyposażona jest w wewnętrzny pokrowiec w którym zamknięty jest wkład – to uniemożliwia wydostanie się granulatu na zewnątrz. System Easy Cover umożliwia szybkie i sprawne ściągnięcie pokrowca zewnętrznego – utrzymanie pufy w czystości nigdy nie było tak łatwe!

Pufa worek to fantastyczna propozycja do pokoju dziecięcego  - wymiary są mniejsze niż pufach sako dla dorosłych dlatego taki worek sako na pewno zmieści się nawet w najmniejszym pokoiku. Pufy sako można używać zarówno do siedzenia jak i do leżenia, ponieważ jest bardzo uniwersalna i elastyczna – świetnie dostosowuje się do kształtu ciała. Nie ma twardych elementów ani ostrych zakończeń dlatego jest produktem bezpiecznym nawet dla najmłodszych dzieci.

Pufy worki dostępne są u nas w wielu materiałach i kolorach. Najbardziej popularna jest ekoskóra ale coraz modniejsze stają się tkaniny przyjemniejsze w dotyku takie jak plusz, bawełna, mikrofibra czy wełna. Dla tych co nie lubią jednokolorowych mebli i chcą ożywić pokój dziecięcy przygotowaliśmy serię Design – w niej znajdziecie pufy wykonane z tkanin z nadrukowanym wzorem: misie, krówki, piraci, skutery i wiele innych. Taka pufa jest idealnym prezentem dla każdego maluszka.

Czytaj więcej
PUFA WOREK