Zamów już dziś a dostawa przed ŚWIĘTAMI !

O baseballu słyszał każdy. Sport ten - tak zresztą ważny dla Amerykanów - jest w Polsce mało popularny, aczkolwiek uprawia się go na niedużą skalę. Czy motyw baseballa można przenieść również do domowej aranżacji wnętrza? Tak, gdyż nam się to udało.

I właśnie dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalne pufy piłki, pod względem stylizacyjnym przypominające piłkę baseballową. Nawiasem mówiąc, takie połączenie będzie w każdej aranżacji wnętrza prezentować się bardzo ciekawie. Poniżej napiszemy dlaczego tak jest.

Piłka czy dekoracja - oto jest pytanie!

Pufa piłka baseball stylistycznie przypomina klasyczną piłkę wykorzystywaną w tym sporcie. Jej kolorystykę można podzielić na dwie części. Pierwszą z nich jest tło, zwykle utrzymane w jednorodnej kolorystyce. Stanowi ono zdecydowanie przeważającą większość stylistyki pufy, dzięki czemu można wykorzystać jako standardowy element dekoracji wnętrza. Drugim elementem stylizacji są szwy, które mają postać dokładnie odwzorowanego ściegu. I choć już pierwszy rzut oka wskazuje, że mamy tu do czynienia właśnie z imitacją szwów, nie można nie odnieść wrażenia, że są one kolejnym elementem dekoracyjnym, na który warto zwrócić uwagę.

Aranżacja - czyli gdzie wprowadzić piłkę do baseballa?

Fotel piłki do baseballa można wprowadzić do wielu różnych wnętrz, ale na tym właśnie mariażu skorzystają przede wszystkim aranżacje nowoczesne. Dlaczego?

1. Pufa jest utrzymana w jednorodnej, jasnej kolorystyce, która będzie się doskonale komponować z prostą, aczkolwiek również jednorodną stylistyką pokoju. I właśnie dlatego pufę tą warto wprowadzić do wnętrz minimalistycznych, by przyciągała ona wzrok ich właścicieli, ale też ich Gości.

2. Pufa nie posiada żadnych zdobień, poza rzecz jasna wspomnianym ściegiem. W związku z tym, będzie ona doskonałym wypełnieniem przestrzeni, łączącym w sobie wspomnianą, oszczędną aranżację i istotny funkcjonalizm.

Funkcjonalność przede wszystkim

Nie należy zapominać, że wspomniany mebel (bo tak należy go nazwać) jest przede wszystkim funkcjonalny. Dzięki swej charakterystycznej strukturze zapewnia on maksimum komfortu, gwarantując Użytkownikowi głęboki i wygodny wypoczynek. Z pufy można skorzystać zarówno podczas rodzinnych, mniej zobowiązujących przyjęć, jak również w trakcie spotkań z bliskimi, czy też wspólnego oglądania telewizji.

Podsumowując, ta niezwykła pufa ma bardzo szerokie i złożone zastosowanie. I właśnie dlatego w szczególny sposób polecamy ją naszym Klientom, kochającym ciekawą aranżację połączoną z wygodą.