Pufy ogrodowe to absolutny hit od kilku lat

Pufy, których można używać na zewnątrz to bardzo popularny trend w całej Europie, ponieważ wszyscy lubimy wypoczywać na świeżym powietrzy bez względu na to czy jest to plaża, jezioro, ogród, taras czy może zwykły balkon. Wodoodporny i bardzo wytrzymały materiał jaki oferujemy sprawia że pufy są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Pufy outdoor – oferta jaką posiadamy jest bardzo szeroka. Są to klasyczne worki sako wykonane z nylonu lub tkaniny Garden z technologią Easy Clean. Posiadamy także wielkie i mniejsze poduchy do leżenia, na których można leżeć lub siedzieć, lub klasyczne poduszki ogrodowe, które idealnie nadają się na leżak, hamak, ławeczkę. Jako jedni z niewielu oferujemy także fotele, pufy do leżenia typu lounge chaise a nawet wodoodporne pufy piłki!

Takie pufy outdoor spokojnie mogą zastąpić klasyczne i twarde fotele czy leżaki ogrodowe – nasze pufy idealnie dopasowują się do kształtu ciała, są lekkie i można je z łatwością przenieść w dowolne miejsce. Kiedy posiadamy ogród, z całą pewnością staje się on naszą przestrzenią, w której chcemy czuć się możliwie jak najlepiej. Warto jest zatem rozważyć wdrożenie do tej przestrzeni takich elementów, jakimi z całą pewnością są worki do siedzenia sako. Dlaczego to rozwiązanie będzie dla was wprost idealne?

Najwyższy komfort

Przede wszystkim musimy zacząć od tego, że worki do siedzenia typu sako, są bardzo estetyczne. Co za tym idzie, świetnie będą komponować się w tak unikalnym miejscu, jakim z bez najmniejszych wątpliwości jest wasz ogród. Można je bowiem umieścić nie tylko na tarasie, deskach ale też na trawie. To z kolei związane jest bezpośrednio z wytrzymałością puf do siedzenia typu sako. Materiał, który został wykorzystany do ich stworzenia, odznacza się solidnością, a także jest on odporny na zabrudzenia. W przypadku, kiedy jednak nasza pufa sako zostanie ubrudzona, mamy dwie możliwości, jeśli chodzi o jej wyczyszczenie. Przede wszystkim, jeśli zabrudzenie na pufie do siedzenia umieszczonej w ogrodzie jest niewielkie, możemy do tego celu wykorzystać szmatkę zwilżoną delikatnym detergentem, jakim z całą pewnością będzie chociażby płyn do naczyń. Musimy jednak pamiętać, że stosowanie silnych detergentów, takich jak np. wybielacz, może uszkodzić naszą pufę sako. Dlatego też, zanim zdecydujemy się na użycie konkretnego detergentu, koniecznie zapoznajmy się z instrukcją zamieszczoną na metce pufy do siedzenia sako. Warto też zwrócić tu uwagę na to, że każda pufa sako, wyposażona jest w pokrowiec, który możemy ściągnąć i wyprać wedle zaleceń producenta.

Staranne wykończenie

Co do samego wykonania pufy sako, to jest to produkt wykonywany ręcznie. Tym samym, mamy gwarancję tego, że każdy jeden worek do siedzenia, wykonywany jest z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz przy zachowaniu dbałości o nawet najmniejsze szczegóły wykończenia. To z kolei jest gwarantem solidności i trwałości worków do siedzenia do ogrodu typu sako.