Na aranżację pokoju składają się elementy główne, czyli kolorystyka, styl mebli i zastosowany rodzaj oświetlenia, ale też elementy poboczne, czyli tło. Jest ono skomponowane z wielu dodatków, których zadaniem jest podkreślenie specyficznego wymiaru danego pomieszczenia. Takim dodatkiem mogą być pufy futrzane, które znajdują się w naszej ofercie. Oto kilka powodów, dla których właśnie tak jest.

Prostota i elegancja

Każda pufa shaggy, którą można znaleźć w naszym sklepie, charakteryzuje się geometryczną prostotą, podkreślającą jej nowoczesny wymiar. Nie ważne czy pufa ta ma kształt sześcianu, fotela, czy jakiejkolwiek innej bryły. Jest ona prosta co oznacza brak jakichkolwiek dodatków, bądź zdobień. Taka aranżacyjna metodyka ma zresztą swoje uzasadnienie. Style z którymi można łączyć nasze pufy, są w większości oszczędne i nowoczesne. Nie oznacza to jednak, że nie mają one żadnej stylistycznej głębi.

Delikatne wykończenie, artystyczna faktura

Każda pufa furztana która jest dostępna w naszej ofercie, charakteryzuje się pewną wyjątkowością i niepowtarzalnością. Dlaczego? Ponieważ o jej niezwykłym charakterze decyduje wykończenie: miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Gdyby nie one, stylistyka naszych puf futrzanych byłaby ultranowoczesna i stricte minimalistyczna. Kolejną rzeczą, którą zachwycają nasze pufy, jest oczywiście ich faktura. Miękki i przyjemny w dotyku materiał wykończenia sprawia, że całość kompozycji wygląda bardzo ciekawie i - co równie ważne - jest znacznie bardziej przyjazna dla oka.

Możliwości aranżacyjne - inspiracje

Oferowane przez nas pufy futrzane są przede wszystkim wygodnymi meblami, wyróżniającymi się bardzo dobrymi walorami wypoczynkowymi. Jednak sama wygoda i miękkość to nie jedyne cechy tychże puf. Mają one również bardzo głębokie znaczenie aranżacyjne, które pozwala je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Oto przykład niektórych inspiracji:

- Uzupełnienie dekoracji salonu skandynawskiego, poprzez wprowadzenie do niego prostych, choć łagodnych elementów aranżacyjnych.
- Dodatek do sypialni, tworzący - wraz z łóżkiem - swoistą aranżacyjną i wypoczynkową całość.
- Wyposażenie bawialni, bądź innego, wytyczonego dla dzieci obszaru pokoju. Nawiasem mówiąc, nasze pufy futrzane są uwielbiane przez dzieci.
- Aranżacyjne uzupełnienie dla białych narożników, kanap i innych mebli wypoczynkowych, utrzymanych rzecz jasna w podobnej formie i tonacji kolorystycznej.

Zalety, czyli dlaczego warto mieć pufę shaggy?

Nasze pufy są wygodne, przyjemne w dotyku, ale też wyróżniają się prostą bryłą, otoczoną miłym dla oka wykończeniem. Całość tak skonstruowanej formy prezentuje się bardzo interesująco, biorąc pod uwagę jej płynność i specyficzny charakter.

Na koniec warto podkreślić, że pufa futro jest meblem praktycznym, które sprawdzi się jako typowy mebel wypoczynkowy, który - ze względu na niedużą masę - można łatwo przenosić w dowolne miejsce.