Ponadprzeciętnej jakości worek siedzisko to doskonała opcja dla osób, które stawiają na modne wzornictwo oraz staranne wykonanie. Jest to produkt, który posiada ręcznie wzmocnione szwy. W dużej mierze to właśnie one utrzymują pierwotną formę siedziska przez długi czas. Nie trzeba obawiać się, że będzie ono rozchodzić się na boki pod ciężarem ciała. Nic takiego się nie stanie, gdyż worki wypełnione granulatem styropianowym elastycznie dopasowują się do ciała. Zapewniają one doskonałe podtrzymanie układu kostnego, mięśni, czy też stawów. Nie wywołują one dyskomfortu, czy też szkodliwego nacisku. Mogą być one użytkowane przez osoby z reumatyzmem, czy też bólami kręgosłupa. Konstrukcja siedzisk jest również w pełni bezpieczna dla dzieci.

Fotel worek XXL wykonany z mikrofibry będzie odpowiedni dla alergików.

Jest to wyjątkowo trwały materiał o właściwościach hipoalergicznych. Nie pochłania on brudu, kurzu, czy też roztoczy. Dodatkowym plusem jest to, że łatwo utrzymać go w czystości. Nie potrzebujemy do tego specjalnych specyfików. Siedzisko może być również czyszczone na mokro np. przy użyciu odkurzacza wodnego. Mikrofibra szybko wysycha, tak więc fotel worek będzie błyskawicznie gotowy do ponownego użytku.

Warto wspomnieć, że proponowane siedzisko posiada zdejmowany pokrowiec zewnętrzny. W dowolnym momencie możemy zdjąć go, a następnie wrzucić do pralki. W krótkim czasie kompleksowo odświeżymy posiadany worek, a tym samym sprawimy, że będzie prezentować się zupełnie jak nowy. Nawet najbardziej intensywne użytkowanie nie wpłynie negatywnie na jego stan. Miękki worek do siedzenia wykonany z mikrofibry powinien być użytkowany wewnątrz pomieszczeń. Jeśli mamy zamiar korzystać z niego na zewnątrz, to pamiętamy o tym, aby nie eksponować go na niesprzyjające warunki pogodowe. Praktyczna rączka sprawia, że szybko wniesiemy go do domu np. podczas deszczu. 

Proponowane siedziska są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu.

Odpowiada za to elastyczne wypełnienie, które znajduje się wewnątrz produktu. Granulat styropianowy jest tworzywem elastycznym, które szybko powraca do swojej oryginalnej formy i objętości. To właśnie dlatego worek sako zawsze prezentuje się rewelacyjnie. Wypełnienie znajduje się w dodatkowym pokrowcu wewnętrznym, co zmniejsza ryzyko jego rozsypania. Chroni to również dzieci, które przez przypadek mogłyby rozpiąć pokrowiec zewnętrzny.

Oferujemy ogromne siedziska o nowatorskiej stylistyce. To doskonałe uzupełnienie modernistycznych aranżacji. Worek sako XXL będzie stanowić główny punkt każdego wystroju.