Zamów już dziś a dostawa przed ŚWIĘTAMI !

Czy można pokochać bilard? Tak, oczywiście! Czy można być jego prawdziwym pasjonatem? Tak, jak najbardziej! Czy nasza oferta puf w kształcie bili przeznaczona jest tylko dla tych osób? Nie! I właśnie dlatego, chcielibyśmy polecić Państwu nasze pufy piłki do siedzenia w kształcie bili. Dlaczego? Zapraszamy do lektury poniższego opisu.

Pufa nie tylko pasją stoi!

Pufa piłka bila nie jest produktem przeznaczonym wyłącznie dla pasjonatów tego skądinąd niezwykłego sportu. To wygodny i funkcjonalny mebel, który - ze względu na swoją niecodzienną kolorystykę - może być łatwo dopasowany do praktycznie każdego rodzaju wnętrza. Kompozycja ta doskonale sprawdzi się nie tylko jako pufa tymczasowa, lecz jako stały element dekoracji domu. Jego ciekawa stylistyka, oparta na klasycznym motywie dwóch kolorów (z których biały jest wyraźnie z mniejszości) doskonale będzie się komponować z każdym typem aranżacji. Zwłaszcza, że w naszej ofercie pufy w kształcie bili przedstawione są bez żadnych dodatkowych, dziwnych dekoracji.

Prezent nie tylko dla pasjonatów!

Fotel piłka stylizowany na kształt bili, to ciekawy aranżacyjnie mebel, który nie tylko znajdzie swoje zastosowanie w domu pasjonatów bilardu. Ze względu na fakt, że każdy z prezentowanych modeli posiada swój wyjątkowy numer, można go - w jakiś sposób - skojarzyć z wybraną osobą. Może być to jego ulubiona (lub szczęśliwa) liczba, liczba lat (np. w kontekście prezentu urodzinowego), bądź jakakolwiek inna forma wyróżnienia tej niezwykłej dla nas osoby. Jednym słowem, taka kompozycja daje olbrzymie pole manewru i to nie tylko pod kątem aranżacji, ale też w kontekście upominkowym.

Mebel okolicznościowy? Nie do końca!

Pufa piłka bila sprawdzi się jako wygodny i praktyczny mebel wypoczynkowy, który wręcz idealnie pasuje do niestandardowych i nieformalnych spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. Taka pufa piłka będzie idealna na:

- randkę, jako ciekawy i niestandardowy element dekoracji,
- spotkanie z przyjaciółmi, np. podczas wspólnego oglądania meczu,
- mniej formalne spotkanie z bliską rodziną,

Pufa ta może być również wykorzystana w bardziej prozaicznych celach, takich jak na przykład... samotny wypoczynek przy telewizorze po długim i męczącym dniu pracy. Jednym słowem - można ją wykorzystać w dowolnym celu.

Podsumowując, fotel piłka to ciekawy mebel o uniwersalnej funkcjonalności i bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych. Polecamy go nie tylko pasjonatom bilardu, choć z pewnością ucieszą się oni na myśl o tak wyjątkowym, okolicznościowym prezencie.