Zamów już dziś a dostawa przed ŚWIĘTAMI !

Wybierz materiał

  • Ekoskóra
    Odporny na zabrudzenia materiał - dodatkowo bardzo wytrzymały.
  • Plusz
    Przyjemny w dotyku materiał dający duży komfort siedzenia.

Nowoczesna pufa piłka

będzie idealną opcją nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Modele imitujące piłkę do rugby z pewnością wpadną w oko miłośnikom tej dyscypliny. Oferowane siedziska wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, a więc jest to zakup na długie lata. Taki fotel to także świetny pomysł na prezent. Fotel piłka sprawdzi się doskonale w niemal każdym wnętrzu. Jego modernistyczne wzornictwo odmieni każdy wystrój. Takie siedzisko jest nie tyle efektowne, że ciężko przejść obok niego obojętnie. Warto wiedzieć, że wszystkie pufy piłki produkowane są z materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Nie trzeba więc obawiać się, że stracą one swój pierwotny kształt. Nawet intensywne użytkowanie nie wpłynie negatywnie na stan siedziska. Materiał wierzchni odporny jest na ściernie, czy też przebarwienia. Nadruk nie zejdzie z powierzchni pufy podczas czyszczenia. Przez cały okres eksploatacji siedzisko w kształcie piłki do rugby będzie prezentować się fenomenalnie.

Oferowane fotele piłki są wyjątkowo komfortowe.

Cechują się niezwykłą miękkością oraz elastycznością. Świetnie dopasowują się do użytkownika, ale jednocześnie gwarantują optymalne podtrzymanie ciała. Nie musimy więc obawiać się, że wypełnienie rozstąpi się na boki, a my zapadniemy się w siedzisko. Nic takiego się nie stanie. Każdy użytkownik może przyjąć wygodną dla siebie pozycję. Na uwagę zasługuje fakt, że proponowane fotele piłki posiadają wzmocnione szwy. To w dużej mierze dzięki temu wypełnienie utrzymywane jest w pożądanym położeniu przez cały okres użytkowania.

Stylowe fotele piłki posiadają wypełnienie w formie granulatu styropianowego. Jest to tworzywo, które dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, jednak powraca do swojej oryginalnej formy. To właśnie dzięki temu pufa jest wyjątkowo żywotna. W razie potrzeby można dokupić kuleczki styropianowe. Granulat jest łatwo dostępny, tak więc w dowolnym momencie możemy po prostu uzupełnić wypełnienie siedziska.

Pufy piłki

będą świetną dekoracją salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, czy też przedpokoju. Do wyboru są modele wykonane z ekoskóry lub pluszu. Ekoskóra to tworzywo wyjątkowo wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Bez problemu usuniemy z niego wszelkie zabrudzenia - wystarczy jedynie wilgotna ściereczka. Plusz jest za to o wiele bardziej przyjemny w dotyku. Jest to materiał elegancki, który usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Każdy może samodzielnie zdecydować, które siedzisko sprawdzi się lepiej.