Fotel piłka

to idealna opcja dla miłośników tenisa. W ofercie znajdują się siedziska, które będą doskonałe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to świetna propozycja dla gracza, czy też fana tej dyscypliny. Proponowane pufy do siedzenia to produkty najwyższej jakości. Cechują się one ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Jest to zakup na długie lata. Pufa piłka do siedzenia nie deformuje się, tak jak bywa w przypadku siedzisk z standardowym wypełnieniem. Warto również dodać, że w dowolnym momencie możemy zakupić granulat, a następnie uzupełnić wypełnienie worka sako. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu znacząco przedłużymy żywotność siedziska.

Solidne pufy elastycznie dopasowują się do kształtu ciała. Są miękkie, ale po zakończeniu użytkowania powracają do swojej oryginalnej formy. Nie trzeba więc obawiać się, że wypełnienie ubije się i zmniejszy swoją objętość. Tego rodzaju siedziska dają maksymalną swobodę użytkowania. Nie musimy ich pompować, tak jak np. pufy dmuchane. Zawsze są gotowe do użytku.

Siedziska w kształcie piłki tenisowej

są nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Świetnie sprawdzą się, jako dekoracja nowoczesnego wnętrza. Możemy umieścić je w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, czy też przedpokoju. Pufy dostępne są w dwóch wariantach - ekoskóra oraz plusz. Wybór zależy wyłącznie od naszych osobistych wymagań. Ekoskóra charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością, więc świetnie znosi nawet najcięższe warunki eksploatacji. Jest to także materiał łatwy czyszczeniu. Wymaga on jedynie przetarcia wilgotną ściereczką. Warto wspomnieć, że do produkcji siedzisk wykorzystywane są wyłącznie wysokiej klasy tworzywa. Skóra nie pęka, ani nie kruszy się. Nie przykleja się do użytkownika, tak więc unikniemy dyskomfortu.

Siedziska pluszowe są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowym atutem jest fakt, że prezentują się one bardzo elegancko i efektownie. W ich wnętrzu znajduje się dodatkowy pokrowiec na wypełnienie. W przypadku zabrudzenia pufy wystarczy jedynie zdjąć pokrowiec zewnętrzny, a następnie wrzucić go do pralki. Jest to materiał niezwykle solidny, tak więc przetrwa on najczęstsze czyszczenie. Pamiętajmy jednak o tym, aby stosować się zaleceń producenta. Pranie nie może odbywać się w zbyt wysokiej temperaturze.

Fotel w formie piłki to tenisa

prezentuje się niesztampowo i ciekawie. To doskonały sposób na to, aby nadać aranżacji unikatowego charakteru. Plusem oferowanych siedzisk jest także ekonomiczna cena zakupu.