Zamów już dziś a dostawa przed ŚWIĘTAMI !

Kto by pomyślał, że zwykła pufa do siedzenia, może w tak innowacyjny sposób odmienić aranżację domu lub mieszkania. Jedno jest pewne - to nie jest zwykła pufa, lecz swoista aranżacyjna ciekawostka, w sam raz dla miłośnika piłki nożnej.

Piłka pufa - mebel, który warto mieć!

Od razu zaznaczamy, że nie jest to zwykła pufa. Jest to pufa przypominająca piłkę nożną, która swoim zastosowaniem przypomina worki sako. Jest ona miękka, wygodna i przede wszystkim funkcjonalna. Posiada doskonałej jakości wypełnienie, dzięki któremu nawet długie godziny na niej spędzone, nie wywołają u nas uczucia dyskomfortu. Pufa ta idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku a nawet relaksu. Jednym słowem, może być ona doskonałym zamiennikiem klasycznego fotela i - co ciekawe - znacznie od niego wygodniejszym.

Design, czyli coś dla kibiców

Pufa piłka do siedzenia to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kibiców. Dlaczego?

1. Jej design oparty jest na motywie klasycznej piłki nożnej. Powierzchnia pufy podzielona jest na charakterystyczne pola, podobnie zresztą jak w standardowej piłce. Dzięki zastosowanym materiałom ich kolorystyka jest trwała a sama pufa wykazuje bardzo dużą odporność na zużycie.

2. Piłka pufa jest dostępna w różnych odmianach kolorystycznych, zgodnych z aktualnymi barwami najważniejszych klubów w Polsce. Dlatego nie ważne, czy jesteś kibicem Górnika, czy Legii - u nas znajdziesz produkt, który doskonale wpisze się w Twoje klubowe preferencje.

3. Na tej pufie można spędzać naprawdę godziny. Nie ważne, czy dopiero co wróciłeś z treningu, czy też oglądasz mecz swojej ulubionej drużyny. Gwarantujemy, że siedzenie na tej pufie naprawdę odpręża. I to nawet wtedy, gdy nasza ukochana drużyna zaczyna przegrywać.

Dla dzieci i dorosłych

Piłka pufa przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W naszej ofercie można znaleźć pufy utrzymane zarówno w tradycyjnej kolorystyce (biel i czerń) jak również w kolorystyce odpowiedniej dla każdego z klubów. Co ciekawe, kolorystyka ta jest zgodna nie tylko z barwami polskich klubów, ale też z barwami największych klubów zagranicznych, w tym Realu i Manchesteru.

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć konkretnych puf przeznaczonych dla dzieci. Utrzymane są one zarówno w typowo chłopięcej stylistyce (zieleń, brąz i czerń), jak również w stylistyce dziewczęcej (np. róż). Kolorystyka puf dla dzieci utrzymana jest zwykle w bardziej delikatnej tonacji. Niemniej z wariantu tego mogą skorzystać również dorośli, wybierając model zgodny z ulubionym kolorem wybranej osoby.

Podsumowanie

Prezentowana pufa piłka do siedzenia to doskonały sposób na prezent, ale też ciekawa metoda zaaranżowania własnego pokoju. Pufa ta może stać się integralnym elementem aranżacyjnym pomieszczeń. Ze względu na możliwość łatwego przenoszenia z miejsca w miejsce, można ją wykorzystać również podczas rodzinnych imprez w ogrodzie, lub spotkań z przyjaciółmi.