Stoliki ogrodowe to wspaniałe uzupełnienie i dodatek do puf oraz foteli, które także możesz u nas zakupić.

Nasze stoliki to de facto małe pufy sako ponieważ są wypełniane wysokiej jakości granulatem styropianowym – dzięki temu są lekkie i łatwo je przenieść w dowolne miejsce. Takie stoliki idealnie pasują do naszych puf takich jak: worki sako, pufy lounge chaise oraz przede wszystkim do foteli. Teraz możesz nie tylko wygodnie siedzieć lub leżeć na naszych pufach, ale także postawić sobie napój, przekąski, telefon czy książkę – dzięki temu będziesz mieć wszystko pod ręką. Tak właśnie działają produkty Italpouf w myśl zasady Slow Life – wypoczynek jest najważniejszy.

Stoliki wykonane są wodoodpornego nylonu, który jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na ścieranie. Dodatkowo pokrowiec zewnętrzny można w każdej chwili ściągnąć ponieważ w środku znajduje się drugi, w którym zamknięte są białe kuleczki styropianowe. To sprawia, że stolik zawsze będzie czysty i posłuży ci przez długie lata. Dzięki temu że materiał jest wodoodporny nawet gdy coś się rozleje to i tak ciecz nie wsiąknie w materiał tylko spokojnie po nim spłynie. Stoliki świetnie komponują się z innymi naszymi produktami takimi jak fotele - całość może stanowi uroczy i bardzo funkcjonalny komplet mebli ogrodowych.

Nasze stoliki oferujemy w bardzo różnych kształtach – u nas znajdziesz stoliki okrągłe i cylindryczne – stoliki w kształcie prostopadłościanu do bardziej tradycyjnego wystroju oraz te o kształcie stożkowatym dla tych co szukają nowoczesnych i designerskich rozwiązań. Stoliki są szyte z najwyższą precyzją i dokładnością ponieważ są to produkty wysokiej jakości. 

Stoliki - idealne do ogrodu, na taras lub na balkon

Zapewne każdy z was, kto posiada ogród lub większych rozmiarów balkon, nie raz i nie dwa zastanawiał się nad zakupem idealnych mebli ogrodowych. Problem z pewnością powstawał, kiedy okazywało się, że wybrany przez nas stolik ogrodowy jest zwyczajnie za duży (lub też stanowczo za drogi). Nasz sklep internetowy przybywa z pomocą dla tych z was, którzy z takich czy innych względów musieli zarzucić pomysł zakupu idealnego stolika ogrodowego. Prezentujemy lekkie i co najważniejsze – niewielkich rozmiarów – stoliki ogrodowe wypełnione granulatem styropianowym. Takie rozwiązanie, jeśli mowa o szeroko rozumianych meblach tarasowych, jest idealne zarówno dla osób, które posiadają niewielkich rozmiarów balkon, ale też i dla tych, którzy mogą pochwalić się imponujących rozmiarów ogrodem.

Stoliki ogrodowe wypełnione wysokiej jakości granulatem styropianowym, stanowią też idealne dopełnienie wszelkiego rodzaju puf i worków do siedzenia sako. To, co jest największą zaletą, jeśli mowa o stolikach ogrodowych dostępnych w naszym sklepie internetowym, to ich gabaryty. Możemy zarówno zdecydować się na stolik mniejszy, jak i większy. Niezależnie jednak od tego, jakiego wyboru dokonamy, bez najmniejszego problemu będziemy w stanie ustawić (czy też przestawić) nasz stolik w dowolnie wybrane przez nas miejsce. Wszystko to za sprawą ich niesamowitej lekkości oraz ergonomicznego kształtu. Oba te czynniki sprawiają, że podniesienie stolika jest banalnie proste i poradzi sobie z nim zarówno dorosły jak i większe dziecko.

Kiedy mówimy o stolikach wypełnionych wysokiej jakości granulatem styropianowym, nie możemy pominąć kwestii związanej z ich wykonaniem. Każdy produkt, dostępny w sklepie Italpouf, wykonywany jest ręcznie. Tym samym, macie państwo gwarancję, że wybrany przez was produkt, będzie odznaczał się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania, ale też będzie on wykonany z największą starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły wykończenia.

Stoliki ogrodowe - lekkie i wytrzymałe

Stoliki dostępne w sklepie internetowym Italpouf, odznaczają się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania ale też praktycznością, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Warto zaznaczyć, że każdy z naszych stolików posiada dodatkowy, wewnętrzny pokrowiec. W pokrowcu tym, znajduje się wypełnienie stolika, czyli granulat styropianowy. Wewnętrzny pokrowiec wykonany jest z bardzo przewiewnego materiału, jednakże w żaden sposób nie umniejsza to jego jakości. Jest wręcz wprost przeciwnie! Dzięki przewiewności materiału, w którym umieszczony został granulat, ma on możliwość „oddychania”. Tym samym, znacznie dłużej jest on w stanie zachować swoje właściwości, a my, jako użytkownicy takiego stolika, możemy z niego korzystać znacznie dłużej, bez konieczności wymiany granulatu.

To, co też bez wątpienia warto podkreślić, kiedy mowa o stolikach outdoor dostępnych w naszym sklepie internetowym, to przede wszystkim kwestia dotycząca możliwości wymiany pokrowca wierzchniego. Wiadomo, że z czasem wybrany przez nas kolor czy też wzór pokrowca, zwyczajnie może nam się znudzić. Co jest jednak bardzo ważne, wcale nie musimy wówczas dokonywać zakupu nowego stolika. Na stronie internetowej naszego sklepu, jesteście w stanie państwo dokonać zakupu nowego pokrowca zewnętrznego w wybranym przez was kolorze czy wzorze. Dysponujemy aż kilkudziesięcioma wzorami i kolorami pokrowców, więc macie państwo pewność, że każdy z was, znajdzie w naszej ofercie coś w sam raz dla siebie.

Decydując się na zakup naszych stolików ogrodowych wypełnionych granulatem styropianowym, wybierasz nie tylko najwyższej jakości meble do ogrodu lub na balkon, ale też takie, z których jesteś w stanie korzystać nawet wewnątrz pomieszczeń. Idealnym dopełnieniem stolików ogrodowych dostępnych w naszym sklepie internetowym, są z całą pewnością worki do siedzenia sako, jak również pufy czy fotele wypełnione granulatem. Każdy z was znajdzie u nas coś w sam raz dla siebie – nie tylko w wysokiej jakości, ale też w naprawdę konkurencyjnej cenie.