Stoliki ogrodowe to wspaniałe uzupełnienie i dodatek do puf oraz foteli, które także możesz u nas zakupić. Nasze stoliki to de facto małe pufy sako ponieważ są wypełniane wysokiej jakości granulatem styropianowym – dzięki temu są lekkie i łatwo je przenieść w dowolne miejsce. Takie stoliki idealnie pasują do naszych puf takich jak: pufy sako, pu...

Stoliki ogrodowe to wspaniałe uzupełnienie i dodatek do puf oraz foteli, które także możesz u nas zakupić. Nasze stoliki to de facto małe pufy sako ponieważ są wypełniane wysokiej jakości granulatem styropianowym – dzięki temu są lekkie i łatwo je przenieść w dowolne miejsce. Takie stoliki idealnie pasują do naszych puf takich jak: pufy sako, pufy lounge chaise oraz przede wszystkim do foteli. Teraz możesz nie tylko wygodnie siedzieć lub leżeć na naszych pufach, ale także postawić sobie napój, przekąski, telefon czy książkę – dzięki temu będziesz mieć wszystko pod ręką. Tak właśnie działają produkty Italpouf w myśl zasady Slow Life – wypoczynek jest najważniejszy.

Stoliki wykonane są wodoodpornego nylonu, który jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na ścieranie. Dodatkowo pokrowiec zewnętrzny można w każdej chwili ściągnąć ponieważ w środku znajduje się drugi, w którym zamknięte są białe kuleczki styropianowe. To sprawia, że stolik zawsze będzie czysty i posłuży ci przez długie lata. Dzięki temu że materiał jest wodoodporny nawet gdy coś się rozleje to i tak ciecz nie wsiąknie w materiał tylko spokojnie po nim spłynie.

Nasze stoliki oferujemy w bardzo różnych kształtach – u nas znajdziesz stoliki okrągłe i cylindryczne – stoliki w kształcie prostopadłościanu do bardziej tradycyjnego wystroju oraz te o kształcie stożkowatym dla tych co szukają nowoczesnych i designerskich rozwiązań. Stoliki są szyte z najwyższą precyzją i dokładnością ponieważ są to produkty wysokiej jakości. 

Czytaj więcej
STOLIKI