Dywan Vintage 22208/082 bordo / szary rozeta klasyczny
498,90 zł
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Opis
Specyficzne kody
| Materiał | Polipropylen |
|---|---|
| Rodzaj przędzy | 100% polipropylen |
| Wysokość runa | ok. 2-3 mm |
| Grubość całkowita | ok. 6-7 mm |
| Waga powierzchniowa | ok. 1,1 kg/m² |
| Kolor | Odcienie żółtego i złota |
| Kształt | Prostokątny |
| Wzór | Inne wzory |
| Rozmiar | Cena | Waga |
|---|---|---|
| 80x150 cm | 99 zł | — |
| 120x170 cm | 179 zł | 3,0 kg |
| 140x200 cm | 249 zł | 4,0 kg |
| 200x290 cm | 499 zł | 7,0 kg |
Do codziennej pielęgnacji wystarczy regularne odkurzanie. Drobne plamy usuwaj niezwłocznie lekko zwilżoną szmatką lub łagodnym środkiem czyszczącym. Dywanu nie prać w pralce ani nie namaczać. Dla głębokiego czyszczenia zalecamy profesjonalne pranie ekstrakcyjne.
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
check_circle
check_circle