Basen stelażowy 450x220x84cm 16w1 Intex 28274
- Pojemność: 7127
- Symbol producenta: 28274
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pt, 29.05 - Wt, 02.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 7127
- Wymiary
- ~ 427 cm
- Symbol producenta
- 28274
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890604622
- MPN
- dmuchane_p3704
Basen stelażowy prostokątny 450 x 220 x 84 cm
INTEX 28274

★★★ Przystosuj się na gorące letnie dni ★★★
★ Ciesz się piękną pogodą w spokoju swojego prywatnego ogrodu.
★ Montaż basenu jest bardzo prosty. Bez problemów przygotowujesz go samodzielnie bez jakichkolwiek przyborów w zaledwie kilka minut.
★ Sięgając po basen INTEX z tej oferty otrzymujesz gwarancję, że towar jest świeży z magazynu, autentyczny i bezpieczny

Zawartość zestawu:
- Basen stelażowy 450 x 220 x 84 cm
- Pompa filtrująca 26604
- Filtr
- Sitka
- Zaciski
- Węże
- Zaślepki otworów na pompę
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Doskonała jakość rzemiosła
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca warstwa nylonowa pomiędzy warstwami
- Pokrycie zabezpieczone przed przebiciami
- Wnętrze z wzorem mozaiki w odcieniach białym i niebieskim

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż strukturę,
- Postaw stelaż - bez potrzeby narzędzi
- Dodaj wodę - to wszystko!
Od tej pory złożenie tak spacerowego basenu potrwa zaledwie kilka minut


Dane techniczne:
Basen
- Wymiary basenu 450 x 220 x 84 cm
- Waga basenu 42,3 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 7 127 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 427 cm |
| Średnica | 220 |
| Długość | 450 |
| Wysokość | 84 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 7127 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 43,3 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 8,3 |
| Symbol producenta | 28274 |
| Wymiary | 38.17 × 37.21 × 120 cm |
| Waga | 48.32 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana