Basen ogrodowy stelażowy 975 x 488 x 132 cm 8w1 INTEX 26374
- Pojemność: 54368
- Symbol producenta: 26374
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 54368
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26374
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941057413846

Basen ogrodowy stelażowy 975 x 488 x 132 cm FULL ZESTAW 18W1
INTEX 26374

Pojemny basen dla całej rodziny ?
Poszukujesz obszernego, niezawodnego zbiornika wodnego, gdzie będziesz miał możliwość swobodnego pływania - to doskonały wybór dla Ciebie!
Kompletny pakiet ze wszystkim wyposażeniem ? bez konieczności poszukiwania poszczególnych komponentów.
Decydując się na basen INTEX z dedykowanymi wyposażeniami jesteś pewny, że uzyskasz najwyższą klasę oraz wszystkie elementy będą ze sobą kompatybilne.
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 975 x 488 x 132 cm
- Pompa filtrująca piaskowa
- Piasek do pompy - 50 kg
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Rękawki do pływania
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitko pompy
- Przyłącza do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


ZAKUP U OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA
Otrzymujesz:
- obsługę gwarancyjną i posprzedażną,
- dostęp do obszernego katalogu wyposażenia,
- wsparcie doświadczonego zespołu,
- wiedzę i proven porady na temat funkcjonowania,
- zawsze świeże oraz pierwszorzędne towary
Półtorej dekady doświadczenia w branży! ?
? Ponad 1 MLN usatysfakcjonowanych nabywców!


Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Demontowalne szczebelki zapobiegają dostępowi niepieczonym dzieciom
- Wysokość idealnie dobrana do wielkości basenu
- Wzmocniony metalowy stelaż odporny na korozje
- Antypoślizgowe stopnie
- Wygodne poręcze
Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim


Pokrywa
- Chroni zawartość basenu przed zanieczyszczeniami
- Uniemożliwia młodzieży wejście do zbiornika bez Twojej zgody
- Zmniejsza szybkość utraty temperatury
Mata
- Chroni podłoże przed uszkodzeniami
- Zapobiega dostaniu się piasku i innych zanieczyszczeń
- Izoluje basen od gruntu
Po trzecie: czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać krystaliczną wodę:
- Pompa filtrująca piaskowa
- Piasek do pompy
- 25 multitabletek ? kompleksowy środek dezynfekujący
- Dozownik chemii z termometrem
- Siatka do wyławiania nieczystości



Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil
Basen to rozrywka dla całej rodziny
Z myślą o Twoich dzieciach dodajemy ulubione akcesoria:
- Rękawki do pływania
- Kolorowa piłka


DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 975 x 488 x 132 cm
- Waga basenu 261,6 kg
- Pojemność basen 54 368 l
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
Pompa
- Wydajność 10 500 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Waga pompy 23,1 kg
Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ?


Ostrzeżenia: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Długość | 975 |
| Szerokość | 488 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 54368 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 90 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 251,6 |
| Wydajność pompy | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 23,1 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 35 / 25 |
| Symbol producenta | 26374 |
| Wymiary | 110.8 × 60.6 × 151.1 cm |
| Waga | 261.6 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana