Basen ogrodowy stelażowy 732 x 366 x 132 cm 10w1 INTEX 26364
- Pojemność: 31805
- Symbol producenta: 26364
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 31805
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26364
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890604707
- MPN
- dmuchane_p3809

Basen stelażowy, prostokątny 732 x 366 x 132 cm ?
INTEX 26364

Wybierz basen od specjalisty!! ?
Ciesz się wakacjami na terenie swojego domu i delektuj się gorącymi dniami w basenie.
Natychmiast dostępny do zabawy. Ciesz się erfreszującą wodą tuż po dostarczeniu.
Wybierając basen INTEX masz gwarancję, że otrzymasz doskonałą jakość i wszystkie elementy będą idealnie współpracować.
Co znajduje się w zestawie:
- Basen stelażowy 732cm x 366 cm x 132 cm
- Pompa piaskowa
- Piasek filtracyjny do pompy
- Węże do pompy
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Drabinka
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


KUPUJ U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY
Otrzymujesz:
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- dostęp do szerokiej oferty akcesoriów,
- pomoc doświadczonego zespołu,
- praktyczne wskazówki i rekomendacje dotyczące eksploatacji,
- zawsze nowe i najwyższej klasy produkty
15 lat doświadczenia na rynku! ?
? Ponad 1 MLN zadowolonych klientów!
Przede wszystkim: bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane stopnie uniemożliwiają dostęp dzieciom bez nadzoru
- Wysokość doskonale dostosowana do wymiarów basenu
- Utrwalony stalowy stelaż odporny na rdzewinienie
- Stopnie chroniące przed poślizgnięciem
- Ergonomiczne poręcze


Po drugie: wyjątkowa jakość
- Trwały 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z siatki nylonowej pomiędzy warstwami
- Ochronna warstwa odporna na przebicia
- Wnętrze z mozaikowym wzorem w tonacji biało-niebieskiej
Pokrywa
- Chroni wodę basenu przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega nieautoryzowanemu wejściu dzieci do basenu
- Zmniejsza przenoszenie ciepła z powierzchni wody
Mata
- Zabezpiecza podłoże basenu przed uszkodzeniem
- Zapobiega dostaniu się do basenu piasku i innych zanieczyszczeń
- Odizolowuje basen od gruntu


Montaż basenu stelażowego w 3 prostych etapach:
- Rozłóż powłokę na wyrównanej powierzchni
- Złóż konstrukcję - bez potrzeby narzędzi
- Wlewaj wodę - gotowe!
Rozstawienie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie 60 minut!
DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 732 x 366 x 132 cm
- Waga basenu 184,4 kg
- Pojemność 3 1805 litrów
Pompa
- Wydajność 7 900 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V

Sprawdź by to lato obfitowało w niezapomniane momenty! ?


Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Długość | 732 |
| Szerokość | 366 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 31805 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 184,4 |
| Wydajność pompy | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 18,3 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 23 / 16 |
| Symbol producenta | 26364 |
| Wymiary | 92.2 × 62 × 152 cm |
| Waga | 209.4 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana