Basen ogrodowy stelażowy 732 x 132 cm 21w1 INTEX 26340
- Pojemność: 47241
- Symbol producenta: 26340
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 47241
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26340
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908220475606
- MPN
- dmuchane_p3464

Basen stelażowy Ultra XTR Frame 732 x 132 cm Zestaw 11w1
INTEX 26340

? Doskonały basen na Twoje podwórko
Szukasz pojemnego, niezawodnego basenu, w którym będziesz mógł komfortowo pływać - to świetny wybór dla Ciebie!
Kompletny zestaw ze wszystkim wyposażeniem ? bez konieczności samodzielnego dobierania poszczególnych części.
Wybierając basen INTEX wraz z dedykowanymi dodatkami gwarantujesz sobie doskonałą jakość i idealnie dopasowane komponenty.
Co znajduje się w zestawie
- Basen stelażowy 732 x 132 cm
- Pompa filtrująca piaskowa
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Przyłącza do pompy
- Sitko pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja obsługi
- Łatka naprawcza
- Przewodnik do pobrania w aukcji


ZAKUPUJ U AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA
Otrzymujesz:
- obsługę gwarancyjną i poza gwarancyjną,
- dostęp do szerokiej oferty dodatków,
- wsparcie przeszkolonego zespołu,
- porady i sprawdzone wskazówki na temat eksploatacji,
- zawsze świeże i najwyższej klasy artykuły
15 lat na rynku! ?
Ponad 2 mln zadowolonych klientów ?
oznacza to, że statystycznie przynajmniej jeden z Twoich sąsiadów zrobił u nas zakupy basenu ogrodowego lub jego akcesoriów.


Na pierwszym miejscu: ochrona najmłodszych
- Demontowalne schody uniemożliwiają dostęp dzieciom bez nadzoru
- Wysokość dopasowana proporcjonalnie do rozmiarów basenu
- Trwały metalowy stelaż z ochroną przed rdzą
- Antypoślizgowe schody
- Ergonomiczne uchwyty
Na drugim miejscu: najwyższa klasa roboty
- Solidny 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca warstwa nylonowa pomiędzy warstwami
- Powłoka gwarantująca odporność na przebicia
- Wnętrze ze wzorem mozaiki w tonacji niebiesko-białej


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed potencjalnym zanieczyszczeniem
- Ogranicza możliwość wejścia dzieci do basenu bez pozwolenia
- Zmniejsza ulatnianie się ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed pęknięciami i otarciem
- Zapobiega przedostawaniu się piasku i zanieczyszczeń do wody
- Stanowi warstwę izolacyjną pomiędzy basenem a podłożem


Basen gotowy w 3 łatwych etapach:
- Rozłóż powłokę,
- Zmontuj stelaż- bez potrzeby narzędzi
- Wlej wodę - koniec!
Dzisiaj zmontowanie tego grubego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut
Parametry techniczne:
Basen:
- Wymiary basenu 732 x 132 cm
- Waga basenu 172,3 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 47 241 litrów
Pompa:
- Wydajność 10 500 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V

Uczyń to lato niezapomnianym! ?


Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Średnica | 732 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 47241 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 172,3 |
| Wydajność pompy | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 23,1 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 35 / 25 |
| Symbol producenta | 26340 |
| Wymiary | 129.2 × 105.4 × 53.3 cm |
| Waga | 204.69 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana