Basen ogrodowy stelażowy 610 x 305 x 122 cm zestaw 21w1 INTEX 26798
- Pojemność: 18202
- Symbol producenta: 26798
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pon, 25.05 - Śr, 27.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 18202
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26798
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908220475736

Basen ogrodowy stelażowy 610 x 305 x 122 cm MEGA ZESTAW 21w1
Nr katalogowy INTEX ? 26798

Jakość PREMIUM ?
Szukasz pojemnego, pewnego basenu, gdzie będziesz miał swobodę pływania - to właściwy produkt dla Ciebie!
Pełny komplet z całym wyposażeniem ? nie trzeba samodzielnie gromadzić poszczególnych elementów.
Wybierając basen INTEX ze specjalnie dopasowanymi dodatkami masz gwarancję, że dostaniesz doskonałą jakość i wszystkie części będą ze sobą zgodne.
Zawartość zestawu
- Basen stelażowy 610 x 305 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Multitabletki 25 x 20 g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Rękawki do pływania
- Piłka plażowa
- Skimmer
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja obsługi
- Łatka naprawcza
- Przewodnik do pobrania w aukcji
- Kij do zestawu czyszczącego
- Wymienne końcówki zestawu czyszczącego (siatka, szczotka, ściągaczka)
- Odkurzacz basenowy


KUPUJ U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY
Zyskujesz:
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- dostęp do szerokiej oferty akcesoriów,
- pomoc doświadczonego zespołu,
- porady i wiarygodne wskazówki na temat eksploatacji,
- zawsze nowe i wysokiej jakości artykuły
15 lat obecności w branży! ?
Ponad 2 mln zadowolonych nabywców ?
to oznacza, że statystycznie przynajmniej jeden z Twoich bliskich sąsiadów robił u nas zakupy basenów ogrodowych lub wyposażenia basenowego.


Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane stopnie zapobiegają wejściu niedopieczowanym dzieciom
- Wysokość idealnie dostosowana do wymiarów basenu
- Wzmocniony stalowy stelaż zabezpieczony przed rdzą
- Antypoślizgowe stopnie
- Ergonomiczne poręcze
Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Odporny 3 warstwowy materiał PVC
- Usztywnienie z nylonowej siatki pomiędzy poszczególnymi warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Dno z mozaikowym wzorem w bieli i błękicie


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega nieautoryzowanemu wejściu do basenu przez dzieci
- Zmniejsza ucieczkę ciepła z wody
Mata
- Ochrona gruntu przed uszkodzeniami
- Uniemożliwia dostanie się piasku i innych zabrudzień do basenu
- Stanowi izolację basenu od terenu
Po trzecie: czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać przezroczystą wodę:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Zaawansowany filtr kartuszowy
- 25 multitabletek ? wszechstronny preparat do dezynfekcji
- Dozownik środków chemicznych z miernikiem temperatury
- Zestaw do czyszczenia Delux z urządzeniem ssącym



Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż powłokę,
- Ustaw stelaż- bez narzędzi
- Napełnij wodą - gotowe!
Teraz przygotowanie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut
Basen to zabawa dla całej rodziny
Myśląc o Twoich dzieciach, dołączamy im ulubione przedmioty:
- Rękawki do nauki pływania
- Barwna piłka


DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 610 x 305 x 122 cm
- Waga basenu 132 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 18 202 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 5 678 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr Typ A
Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ?


Ostrzeżenia: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Długość | 610 |
| Szerokość | 305 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 18202 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 130,4 |
| Wydajność pompy | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 8,3 |
| Symbol producenta | 26798 |
| Wymiary | 137.5 × 70.9 × 60.1 cm |
| Waga | 137.79 kg |