Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm zestaw 21w1 INTEX 26756 + hulajnoga GRATIS
- Pojemność: 32695
- Symbol producenta: 26756
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 32695
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26756
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890609221
- MPN
- dmuchane_p3915
Basen ogrodowy stelażowy 610x132 cm ★★★★★ KOMPLETNY PAKIET 12W1
Nr katalogowy INTEX ® 26756

Popularny produkt od INTEX ★★★★★ w ULEPSZONYM wydaniu!
★ Zacznij korzystać z basenu natychmiast - dla Ciebie przygotowaliśmy pełny zestaw ze wszystkim czym potrzebujesz
★ Okrągły basen do ogrodu, wyposażony w stelaż bez krawędziowych elementów, zapewni Tobie oraz Twoim bliskim OCHRONĘ podczas fantazyjnych basenowych zabawy
★ Wybierając ten basen u upoważnionego dealera Intex® masz gwarancję, że otrzymujesz świeży towar, autentyczny i niezagrażający

CO ZAWIERA ZESTAW
- Basen ze stelażem 610 x 132 cm.
- Urządzenie filtracyjne
- Wymiennik do filtra
- Solidna metalowa skala wejścia
- Osłona basenu
- Podkład pod basen
- Sieciowe elementy filtra
- Konektory do urządzenia
- Przewody do urządzenia
- Zestaw do naprawy
- Opis obsługi w języku polskim
- Poradnik - do pobrania w aukcji

Na początku: ochrona dzieci
- Ruchome szczebelki zapobiegają dostępowi małych bez nadzoru
- Wysokość dostosowana proporcjonalnie do wymiarów basenu
- Zintensyfikowany stalowy system odporny na rdzewienie
- Szczebelki z antypoślizgową teksturą
- Wygodne chwyty

Na koniec: doskonała jakość wykonania
- Trwały trójwarstwowy tworzywo PVC
- Wzmacniające włókno nylonowe pomiędzy warstwami
- Powlekanie zabezpieczające przed przebiciami
- Wewnętrzna dekoracja naprawiająca mozaikę w tonacji biało-błękitnej

Osłona basenu
- Zasłania zbiornik wody przed zanieczyszczeniami
- Ogranicza dzieciom możliwość wejścia do zbiornika bez Twojej pozwolenia
- Zmniejsza unikanie ciepła z wody
Podkład
- Chroni dnisko przed uszkodzeniami
- Zabezpiecza przed wpływaniem piasku i innych nieczystości
- Odizolowuje basen od podłoża


Basen przygotowany w 3 prostych etapach:
- Rozłóż powłokę,
- Złóż stelaż- bez konieczności użycia sprzętu
- Wlej wodę - i gotowe!
Rozstawienie tak obszernego basenu zajmie Ci teraz zaledwie kilka minut

PARAMETRY TECHNICZNE
Basen
- Wymiary zbiornika 610 x 132 cm
- Masa zbiornika 117,8 kg
- Zalecane napełnienie 90 %
- Objętość 32 695 litrów
Urządzenie filtracyjne
- Przepustowość 5 678 litrów/godz
- Napięcie 220 - 240 V
- Kategoria filtra: typ A

❤️❤️❤️ Uczyń to lato pełnym magicznych chwil! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Średnica | 610 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 32695 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 117,8 |
| Wydajność pompy | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 8,3 |
| Symbol producenta | 26756 |
| Wymiary | 80.1 × 52.8 × 129.2 cm |
| Waga | 128.89 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana