Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm 11w1 Bestway 561KE
- Pojemność: 33240
- Symbol producenta: 561KE
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 33240
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 561KE
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607365755
- MPN
- dmuchane_p4672
Basen ogrodowy stelażowy Power Steel 610 x 132 cm ★★★★★
Nr katalogowy BESTWAY® 561KE

HIT SEZONU ★★★★★
★ Jeśli szukasz pojemnego, solidnego basenu, w którym będziesz mógł bez przeszkód pływać — to właściwa opcja dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet ze wszystkim wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego gromadzenia poszczególnych części.
★ Wybierając basen Bestway wraz z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz doskonałą jakość i doskonałą zgodność.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 610 x 132 cm
- Pompa filtrująca
- Bezpieczna drabinka
- Pokrywa basenowa
- Części do pompy
- Kulki filtrujące
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik do pobrania w aukcji

Bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane stopnie chroniące przed dostępem małych dzieci bez nadzoru
- Wysokość doskonale dostosowana do wielkości basenu
- Solidny metalowy stelaż zabezpieczony przed rdzą
- Powierzchnia stopni przeciwpoślizgowa
- Ergonomiczne uchwyty

Pokrywa
Warto zwrócić uwagę na prawidłową ochronę basenu. Załączona pokrywa basenu:
- Chroni wodę przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega dostępowi dzieciom do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza ucieczkę ciepła z wody


Najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmacniający nylonowy materiał pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia i uszkodzenia
- Wnętrze z mozaikowym wzorem w białej i niebieskiej tonacji

Technologia POLAR-SHIELD™
Wielosezonowa ochrona przed zjawiskami atmosferycznymi
Zaawansowana technologia Polar-Shield™ jest rewolucją na basenowym rynku. Dzięki niej możesz zostawić basen całorocznie bez konieczności demontażu!
Polar-Shield™ zapewnia doskonałą ochronę materiału basenu przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych – nawet podczas niskich temperatur.


✔️ Pompa filtrująca i kulki filtrujące Polysphere™

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 610 x 132 cm
- Waga 134,2 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 33 240 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 8 327 litrów/godz
- pojemność piasku: 20 l
- Zasilanie pompy 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Sprawdź, by to lato pełne było niezapomnianych doświadczeń! ❤️❤️❤️



Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Długość | 610 |
| Szerokość | 610 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 33240 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 90 |
| Waga basenu | 134,2 |
| Wydajność pompy | 8327 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Symbol producenta | 561KE |
| Wymiary | 130 × 96 × 56 cm |
| Waga | 134.2 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana