Basen ogrodowy stelażowy 610 x 122 cm 21w1 INTEX 26334
- Pojemność: 30079
- Symbol producenta: 26334
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 30079
- Wymiary
- ⟩ 600 cm
- Symbol producenta
- 26334
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908220475590
- MPN
- dmuchane_p3456
Basen stelażowy Ultra XTR Frame 610 x 122 cm ★★★★★ Kompletny pakiet 11 elementów
INTEX 26334

★★★ Przygotuj się na upalne okresy letnie ★★★
★ Ciesz się piękną aurą w spokoju swojego podwórka.
★ Wybierając ten basen INTEX gwarantujesz sobie, że otrzymujesz nowy, autentyczny i niezawodny produkt
★ Basen charakteryzuje się prostą instalacją. Szybko i łatwo go przygotowujesz bez konieczności użycia sprzętu w zaledwie kilka minut.
Co się znajduje w zestawie:
- Basen stelażowy 610 x 122 cm
- Pompa filtrująca piaskowa
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Sitko do pompy
- Przyłącze do pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik do pobrania w aukcji



Przede wszystkim: ochrona najmłodszych
- Zdejmowane szczebelki zapobiegają dostępowi dzieciom bez nadzoru
- Wysokość odpowiednio dostosowana do proporcji basenu
- Wzmocniony stelaż metalowy odporny na oksydację
- Chropowate stopnie
- Praktyczne uchwyty
Po drugie: doskonała jakość
- Solidny trójwarstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z tkaniny nylonowej między warstwami
- Powłoka chroniąca przed uszkodzeniami
- Wnętrze naśladujące mozaikę w tonacji biało-błękitnej


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega dzieciom w wejściu do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza prędkość utraty temperatury wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed pęknięciami
- Ochrania przed dostaniem się do basenu piasku i innych brudu
- Izoluje basen od powierzchni gruntu
Basen gotowy w 3 prostych etapach:
- Rozłóż osłonę,
- Montuj ramę- bez użycia jakichkolwiek narzędzi
- Uzupełnij wodą - gotowe!
Teraz przygotowanie tak pojemnego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut

Specyfikacja techniczna:
Basen:
- Wymiary basenu 610 x 122 cm
- Waga basenu 133,7 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 30 079 litrów
Pompa:
- Wydajność 7 900 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Średnica | 610 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 30079 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 133,7 |
| Wydajność pompy | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 18,3 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 23 / 16 |
| Symbol producenta | 26334 |
| Wymiary | 129.2 × 97.2 × 51.8 cm |
| Waga | 166.09 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana