Basen ogrodowy stelażowy 549 x 274 x 132 cm 21w1 INTEX 26356 + hulajnoga GRATIS
- Pojemność: 17203
- Symbol producenta: 26356
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 17203
- Wymiary
- ~ 549 cm
- Symbol producenta
- 26356
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890609160
- MPN
- dmuchane_p3910

Basen stelażowy Ultra Frame 549 x 274 x 132 cm 11w1
Komplet z pompą
INTEX 26356

Przygotuj się na parące dni lata ?
Ciesz się piękną pogodą bezpośrednio w spokoju swojego podwórka.
Wybierając ten basen INTEX, masz gwarancję, że otrzymujesz produkt świeży, autentyczny i bezpieczny
Montaż basenu to banalnie proste zadanie. Bez problemu przygotowujesz go samodzielnie bez żadnych narzędzi zaledwie kilka minut.
Co znajduje się w zestawie:
- Basen stelażowy
- Pompa filtrująca piaskowa
- Bezpieczna drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Sitka
- Końcówki
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik do pobrania w aukcji


KUPUJ U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY
Otrzymujesz:
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- dostęp do największej gamy akcesoriów,
- wsparcie doświadczonego zespołu,
- wiedza i sprawdzone wskazówki na temat obsługi,
- zawsze nowe i najwyższej klasy produkty
15 lat doświadczenia na rynku! ?
? Ponad 1 MLN zadowolonych klientów!


Przede wszystkim: ochrona dziecka
- Zdejmowane szczebel uniemożliwiają wejście bez nadzoru rodziców
- Wysokość doskonale dostosowana do wymiarów basenu
- Wzmocniony stelaż z metalu odporny na korozję
- Niedające się ślizgnąć stopnie
- Wygodne uchwyty
Po drugie: doskonała jakość materiału
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka zabezpieczona przed przebiciami
- Wnętrze z wzorem mozaiki w odcieniach białego i niebieskiego


Basen gotowy w 3 łatwych etapach:
- Rozpakuj pokrycie,
- Ustaw stelaż- bez konieczności użycia narzędzi
- Wlej wodę - i gotowe!
Od teraz przygotowanie tak ogromnego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut
Specyfikacja techniczna:
Basen
- Wymiary basenu 549 x 274 x 132 cm
- Waga basenu 129,4 kg
- Pojemność basenu 17 203 l
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
Pompa
- Wydajność 4 500 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V


Uczyń to lato niezapomniane i pełne radości! ?


Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 549 cm |
| Długość | 549 |
| Szerokość | 274 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 17203 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 129,4 |
| Wydajność pompy | 4500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 13,4 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 12 / 8,5 |
| Symbol producenta | 26356 |
| Wymiary | 151.1 × 65.1 × 61 cm |
| Waga | 165.49 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana