Basen ogrodowy stelażowy 549 x 132 cm 21w1 INTEX 26330
- Pojemność: 26423
- Symbol producenta: 26330
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 26423
- Wymiary
- ~ 549 cm
- Symbol producenta
- 26330
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908220475583
- MPN
- dmuchane_p3455

Basen ogrodowy stelażowy 549 x 132 cm DUŻY ZESTAW
Nr katalogowy INTEX ? 26330

Bestseller !!!
Niezawodny basen wraz z kompletnym wyposażeniem gwarantuje niezapomniane momenty już od pierwszego użytku !
Montaż basenu jest prosty. Bez problemu przygotowujesz go niezależnie bez jakichkolwiek narzędzi w zaledwie kilka minut.
Wybierając basen INTEX razem z dedykowanymi akcesoriami jesteś pewny, że otrzymasz doskonałą jakość i wszystkie części będą idealnie się uzupełniać.
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 549 x 132 cm
- Pompa filtrująca piaskowa
- Bezpieczna metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Sitko pompy
- Przyłącza do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


KUPUJ U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY
Zyskujesz:
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- dostęp do najszerszej oferty akcesoriów,
- pomoc doświadczonego zespołu,
- wskazówki i praktyczne porady do eksploatacji,
- zawsze nowe i najwyższej klasy towary
15 lat obecności w branży! ?
Ponad 2 mln zadowolonych odbiorców ?
oznacza to, że statystycznie przynajmniej jeden z Twoich sąsiadów nabył u nas basen ogrodowy lub powiązane akcesoria.


Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane szczebele chroniące przed dostępem bez nadzoru
- Wysoka pozycja dostosowana do wymiarów basenu
- Trwały metalowy stelaż odporny na rdzewiałość
- Antypoślizgowe stopnie
- Ergonomiczne uchwyty
Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca warstwa z siatki nylonowej między warstwami
- Ochrona przed przebiciami
- Wnętrze z mozaikowym wzorem w tonacji błękitno-białej


Pokrywa
- Chroni wodę przed zanieczyszczeniami
- Uniemożliwia nieautoryzowany dostęp dzieciom
- Redukuje parowanie wody
Mata
- Zabezpiecza podłoże przed uszkodzeniami
- Zapobiega dostaniu się piasku i brudu do basenu
- Izoluje strukturę basenu od gruntu
DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 549 x 132 cm
- Waga basenu 128,1 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 26 423 litrów
Pompa
- Wydajność 7,9 m3
- Zasilanie 220 - 240 V

Uczyń to lato pełnym niesamowitych doświadczeń! ?


Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 549 cm |
| Średnica | 549 |
| Wysokość | 132 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 26423 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | piasek, szkło |
| Waga basenu | 128,1 |
| Wydajność pompy | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 18,3 |
| Pojemność zbiornika pompy piasek/szkło | 23 / 16 |
| Symbol producenta | 26330 |
| Wymiary | 129.2 × 94 × 52.8 cm |
| Waga | 160.49 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana