Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm zestaw 6w1 INTEX 26732
- Pojemność: 24311
- Symbol producenta: 26732
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pon, 25.05 - Śr, 27.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 24311
- Wymiary
- ~ 549 cm
- Symbol producenta
- 26732
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941057414416
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm ★★★★★ MEGA ZESTAW 18W1
INTEX 26732

★★★ Wybierz najlepszy basen do Twojego ogrodu ★★★
★ Kompletny pakiet ze wszystkim wyposażeniem – nie będziesz musiał szukać poszczególnych części osobno.
★ Kupując ten basen INTEX masz gwarancję, że artykuł to nowy, autentyczny i wiarygodny
★ Basen przygotowuje się bez trudu. Samigostujesz bez jakichkolwiek narzędzi w zaledwie kilka minut.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 549 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Rękawki do pływania
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Przyłącza do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane schody uniemożliwiają dostęp dzieciom bez nadzoru
- Wysokość doskonale dostosowana do rozmiarów basenu
- Solidny metalowy stelaż odporny na rdzę
- Antypoślizgowe schody
- Wygodne uchwyty

Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim

Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega dostępowi dzieciom do basenu bez Twojej wiedzy
- Ogranicza ulatnianie się ciepła z wody
Mata
- Ochrona dna przed pęknięciami
- Zabezpiecza przed zanieczyszczeniami na basen
- Izoluje basen od terenu

Po trzecie: czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać krystaliczną wodę:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Ulepszony filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – kompleksowy środek dezynfekujący
- Dozownik chemii z termometrem
- Siatka do wyławiania nieczystości


Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozviń powłokę,
- Montaż stelaża- bez użycia narzędzi
- Wlej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka chwil

Basen to rozrywka dla całej rodziny
Dla Twoich pociech dolaczamy ich ukochane dodatki:
- Rękawki do pływania
- Kolorowa piłka

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 549 x 122 cm
- Waga basenu 99,7 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 24 311 litrów
Pompa
- Wydajność 5 678 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Typ filtra: typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Ostrzeżenie: Rękawki do pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.
kod produktu: 26732-17W1;
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 549 cm |
| Średnica | 549 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 24311 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 100 |
| Wydajność pompy | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 8,3 |
| Symbol producenta | 26732 |
| Wymiary | 129.2 × 65.7 × 57.2 cm |
| Waga | 99.7 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana