Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm 21w1 INTEX 26744
- Pojemność: 24311
- Symbol producenta: 26744
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 24311
- Wymiary
- ~ 549 cm
- Symbol producenta
- 26744
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890607517
- MPN
- dmuchane_p3720
Basen stelażowy, okrągły Prism Frame 549 x 122 cm ★★★
INTEX 26744

★★★ Wybierz idealny basen dla swojego terenu ★★★
★ Pełny pakiet z całym niezbędnym wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego zbierania poszczególnych części.
★ Wybierając ten basen INTEX, jesteś pewny, że otrzymujesz produkt świeży, autentyczny oraz bezpieczny
★ Montaż basenu jest prosty. Przygotowujesz go samodzielnie bez konieczności używania narzędzi w zaledwie kilka minut.

Zawartość zestawu:
- Basen stelażowy 549 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Sitka pompy
- Przyłącza do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Przede wszystkim: bezpieczeństwo małych pływaków
- Zdejmowane szczebelki zapobiegają dostępowi dzieciom bez dozoru
- Wysokość doskonale skoordynowana z rozmiarem basenu
- Reinforced metalowy stelaż odporny na rdzewieniem
- Stopnie antypoślizgowe
- Ergonomiczne uchwyty
Po drugie: doskonała jakość materiałów
- Solidny 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca nylonowa siatka pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze z mozaiką w biel-lazurowej kolorystyce


Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega wejściu dzieci do basenu bez Twojego nadzoru
- Redukuje utratę temperatury z wody
Mata
- Ochrona dna przed niewłaściwym uszkodzeniem
- Zapobiega przedostawaniu się piasku i innych zanieczyszczeń do basenu
- Izolacja basenu od podłoża

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę - gotowe!
W ten sposób rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie chwileczkę!

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 549 x 122 cm
- Waga basenu 99,7 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 24 311 litrów
Pompa
- Wydajność 5 678 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Typ filtra: typ A

❤️❤️❤️ Uczyń to lato wypełnione niezapomnianymi chwilami! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 549 cm |
| Średnica | 549 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 24311 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 99,7 |
| Wydajność pompy | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 8,3 |
| Symbol producenta | 26744 |
| Wymiary | 65.84 × 56.62 × 140 cm |
| Waga | 107.09 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana