Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Opis
Specyficzne kody
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | > 600 cm |
| Długość | 503 |
| Szerokość | 274 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 13365 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 112,1 |
| Wydajność pompy | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 8,3 |
| Symbol producenta | 26796 |
| Wymiary | 67.4 × 60.1 × 137.5 cm |
| Waga | 112.1 kg |
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
check_circle
check_circle