Basen ogrodowy stelażowy 488 x 244 x 107 cm zestaw 6w1 INTEX 26792
- Pojemność: 10874
- Symbol producenta: 26792
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 10874
- Wymiary
- ~ 488 cm
- Symbol producenta
- 26792
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941057414492
- MPN
- dmuchane_p3108
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 244 x 107 cm ★★★★★ Zestaw 21w1

★★★★★ MEGA ZESTAW
INTEX® 26792-20W1
★ Szukasz solidnego, wielkogabarytowego basenu - to świetne rozwiązanie dla Twojej rodziny!
★ Kompletny pakiet z pełnym wyposażeniem – oszczędzasz czas i nie musisz dobierać poszczególne rzeczy.
★ Decydując się na basen INTEX razem z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję otrzymania doskonałej jakości i idealnego dopasowania wszystkich elementów.
★ GRATIS zestaw do tworzenia baniek (akcesoria i preparat).

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 488 x 244 x 107 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr papierowy
- Chemia - Multitabletki 25x20g
- Pływak
- Termometr basenowy
- Bezpieczna drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Rękawki do pływania
- Piłka plażowa
- Skimmer
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji
- Kij do zestawu czyszczącego
- Wymienne końcówki zestawu czyszczącego (siatka, szczotka, ściągaczka)
- Odkurzacz basenowy


KUPUJ U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY
Zyskujesz:
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- dostęp do najbogatszego wyboru akcesoriów,
- pomoc wyspecjalizowanego personelu,
- informacje i sprawdzone porady dotyczące użytkowania,
- zawsze nowe i najwyższej jakości produkty
★★★ 15 lat doświadczenia na rynku! ★★★
★★★ Ponad 2 mln obsłużonych klientów ★★★
— oznacza to, że statystycznie co najmniej jeden z Twoich sąsiadów kupił u nas basen ogrodowy lub akcesoria basenowe.


Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Odłączane stopnie uniemożliwiają wejście dzieciom bez opieki
- Wysokość idealnie dobrana do wielkości basenu
- Wzmocniony metalowy stelaż odporny na korozje
- Antypoślizgowe stopnie
- Wygodne poręcze
Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Wytrzymały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim


Pokrywa
- Zabezpiecza wodę w basenie przed zabrudzeniami
- Uniemożliwia dzieciom wejście do basenu bez Twojej zgody
- Spowalnia utratę ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed uszkodzeniem
- Chroni przed wnoszeniem do basenu piasku i innych zabrudzeń
- Izoluje basen od podłoża


Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil
DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 488 x 244 x 107 cm
- Waga basenu 89 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 10 874 litrów
Pompa
- Wydajność 3 785 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Typ filtra: typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Ostrzeżenia: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.

Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 488 cm |
| Długość | 488 |
| Szerokość | 244 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 10874 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 87,2 |
| Wydajność pompy | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 4,1 |
| Symbol producenta | 26792 |
| Wymiary | 128.6 × 59.1 × 56.2 cm |
| Waga | 87.2 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana