Menu
Basen ogrodowy stelażowy 457 x 107 cm zestaw 21w1 INTEX 26724
2 030,00 zł
Loading...
- Pojemność: 14614
- Symbol producenta: 26724
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Intex
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 14614
- Wymiary
- ~ 457 cm
- Symbol producenta
- 26724
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908220475668
- MPN
- dmuchane_p3450
Możesz zamówić ten produkt z nadrukiem Twojego logo Dowiedz się więcej →
Udostępnij
Basen ogrodowy stelażowy 457 x 107 cm ★★★★★ ZESTAW Z POMPĄ
Nr katalogowy INTEX ® 26724

HIT LATA ★★★★★
★ Basen ze zmienioną paletą barw, w eleganckiej szarości.
★ Kompletny zestaw ze wszystkim potrzebnym – nie trzeba osobno wybierać poszczególnych części.
★ Wybierając basen INTEX wraz z dedykowanymi dodatkami jesteś pewny najwyższych standardów i doskonałego dopasowania wszystkich elementów.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 457 x 107 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Bezpieczna metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Węże do pompy
- Sitka pompy
- Zaciski
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Na pierwszym miejscu: ochrona dziecka
- Wymontowalne podesty zapobiegają wejściu dzieciom bez nadzoru
- Wysokość idealnie dopasowana do proporcji basenu
- Укрепленный metalowy stelaż chroniący przed korozją
- Stopnie bezpieczne przed poślizgnięciem
- Wygodne uchwyty

Po drugie: niezawodna trwałość
- Odporny trójwarstwowy materiał PVC
- Zbrojenie siatką nylonową między warstwami
- Powierzchnia odporna na przebicia
- Wnętrze z mozaikową grafiką w tonacji biało-błękitnej

Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega dostępowi dzieciom do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza ulatnianie się ciepła z wody
Mata
- Ochrona dna przed szkodzeniem
- Uniemożliwia wnikanie piasku i brudów do basenu
- Oddziela basen od podłoża


Dane techniczne
Basen
- Wymiary basenu 457 x 107 cm
- Waga basenu 66,4 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 14 614 litrów
Pompa
- Wydajność 3785 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Typ filtra: typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 457 cm |
| Średnica | 457 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 14614 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 66,4 |
| Wydajność pompy | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 4,1 |
| Symbol producenta | 26724 |
| Wymiary | 121.9 × 68 × 39.1 cm |
| Waga | 73.79 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm 16w1 INTEX 26712 + maszyna do baniek GRATIS
770,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm zestaw 18w1 INTEX 26756
3 040,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 366x76 16w1 INTEX 26712
760,00 zł
Basen stelażowy 305 x 76 cm 5w1 INTEX 28206
430,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 244 x 76 cm INTEX 28290
351,00 zł
Bestsellers
Kwadratowa poduszka ogrodowa 45 x 45 cm - Outdoor Wodoodporny
63,90 zł
(13)
Prostokątna poduszka ogrodowa 30 x 50 cm - Outdoor Wodoodporny
47,90 zł
(13)
Wielka Poducha XXL Dla Dorosłych Gigant - Outdoor Wodoodporny
598,80 zł
(4)
Kwadratowa poduszka ogrodowa 60 x 60 cm - Outdoor Wodoodporny
94,90 zł
(4)
Pufa Podnóżek Okrągły - Boucle (Baranek)
119,90 zł
(168)
Worek Sako XL Standard - Premium Wzory
498,90 zł
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana