Basen ogrodowy stelażowy 450 x 220 x 84 cm zestaw 15w1 INTEX 28273
- Pojemność: 7127
- Symbol producenta: 28273
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 7127
- Wymiary
- ~ 457 cm
- Symbol producenta
- 28273
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902854514700
- MPN
- dmuchane_p2915
Basen ogrodowy stelażowy 450 x 220 x 84 cm ★★★★★ FULL ZESTAW 16W1
Nr katalogowy INTEX ® 28273

HIT Kompletny pakiet ★★★★★ w atrakcyjnej cenie!!!
★ Tradycyjny, pojemny basen ze stelażem - doskonały do zabawy!
★ Pełny pakiet z całkowitym wyposażeniem – nie potrzebujesz szukać poszczególnych części.
★ Wybierając basen INTEX wraz z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję otrzymania topowej jakości i doskonałego pasowania wszystkich elementów.
CO ZAWIERA PAKIET
- Basen prostokątny ze stelażem 450 x 220 x 84 cm
- Pompa z filtracją
- Wkład filtracyjny
- Multitabletki 25 x 20g
- Dyspenser do chemii
- Termometr basenowy
- Osłona basenu
- Podkład pod basen
- Piłka plażowa
- Koszyk do zbierania zanieczyszczeń
- Sitka filtra
- Złączki do pompy
- Rurki do pompy
- Materiał do napraw
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Poradnik - dostępny do pobrania w aukcji


Niezawodna konstrukcja
- Trwały 3-warstwowy materiał z PVC
- Wzmacniająca siatka z nylonu pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia i zadrapania
- Wnętrze z motywem mozaiki w odcieniach białym i niebieskim

Osłona basenu
- Chroni wodę basenu przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega dostępowi dzieci do basenu bez Twojego nadzoru
- Zmniejsza ubytek ciepła wody
Podkład
- Ochrona dna przed uszkodzeniami mechanicznymi
- Chroni przed wtargnięciem piasku i innych zanieczyszczeń
- Izoluje basen od podłoża

Przezroczysta woda bez trudu
W zestawie wszystko co jest potrzebne, aby osiągnąć błyszczącą wodę:
- Pompa filtracyjna z systemem Hydro Aeration
- Wysoce wydajny filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – wszechstronny preparat do dezynfekcji
- Dyspenser chemii wraz z termometrem
- Sitko do zbierania nieczystości


Basen przygotowany w 3 prostych etapach:
- Rozpakuj osłonę,
- Złóż stelaż- bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi
- Napełnij wodą - świetnie!
Montaż takiego dużego basenu zajmie Ci teraz zaledwie kilka minut

Basen to frajda dla wszystkich członków rodziny
Dla dobra Twoich pociech dołączamy kolorową piłkę

PARAMETRY TECHNICZNE
Basen
- Rozmiar basenu 450 x 220 x 84 cm
- Masa 39,2 kg
- Zalecane napełnienie wodą 90 %
- Pojemność 7 127 litrów
Pompa
- Przepustowość pompy 3 785 litrów/godz
- Napięcie pompy 220 - 240 V
- Masa pompy 3,90 kg
- Filtr Typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne niezapomnianych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 457 cm |
| Średnica | 220 |
| Długość | 450 |
| Wysokość | 84 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 7127 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 39,2 |
| Wydajność pompy | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 28273 |
| Wymiary | 116 × 37 × 30 cm |
| Waga | 49.09 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana