Basen ogrodowy stelażowy 427x107 zestaw 12w1 INTEX 26720
- Pojemność: 12706
- Symbol producenta: 26720
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 12706
- Wymiary
- ~ 427 cm
- Symbol producenta
- 26720
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941057414355
- MPN
- dmuchane_p3096
Basen stelażowy Prism Frame 427 x 107 cm ★★★★★ Pakiet 12 elementów
INTEX 26720

★★★ Przygotuj się na upalne dni ★★★
★ Basen montuje się bez wysiłku. Samiemontażu bez narzędzi w zaledwie chwilę.
★ Kompletny zestaw ze wszystkim wyposażeniem – nie szukasz poszczególnych części.
★ Wybierając basen INTEX z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, że uzyskasz najlepszą jakość i wszystko będzie wzajemnie kompatybilne.

Zawartość zestawu:
- Basen stelażowy 427 x 107 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Sitka do pompy
- Zaciski
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane stopnie zapobiegają wchodzeniu dzieci bez nadzoru
- Wysokość idealnie dopasowana do rozmiaru basenu
- Wzmocniony metalowy stelaż odporny na korozje
- Antypoślizgowe stopnie
- Wygodne poręcze

Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki między warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze z motywem mozaiki w biało-niebieskim kolorze

Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Zapobiega wejściu dzieci do basenu bez Twojej zgody
- Zmniejsza ubytek ciepła z wody
Mata
- Chroni dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega wkoszeniu do basenu piasku i innych zanieczyszczeń
- Izoluje basen od podłoża

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie dużego basenu zajmie Ci parę chwil

Dane techniczne:
- Wymiary basenu 427 x 107 cm
- Waga basenu 61,7 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność: 12 706
Pompa
- Wydajność: 3785 l/godz
- Zasilanie: 220 - 240 V
- Typ filtra: typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 427 cm |
| Średnica | 427 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 12706 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 61,1 |
| Wydajność pompy | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 4,1 |
| Symbol producenta | 26720 |
| Wymiary | 116.2 × 61 × 40.6 cm |
| Waga | 61.1 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana