Basen ogrodowy stelażowy 427 x 122 cm 12w1 Bestway 5612X
- Pojemność: 15232
- Symbol producenta: 5612X
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 15232
- Wymiary
- ~ 427 cm
- Symbol producenta
- 5612X
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607327517
- MPN
- dmuchane_p3624
Basen ogrodowy stelażowy Steel PRO MAX 488 × 122 cm ★★★★★
Nr katalogowy BESTWAY® 5612Z

HIT ★★★★★
★ Szukasz pojemnego, solidnego basenu, w którym będziesz mógł dowolnie pływać — to świetna opcja dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet ze wszystkim potrzebnym – nie będziesz musiał samodzielnie gromadzić poszczególne części.
★ Wybierając basen Bestway wraz z dostosowanymi dodatkami masz gwarancję, że uzyskasz pierwszorzędną jakość i wszystkie elementy będą ze sobą kompatybilne.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 488 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ III
- Pokrywa basenowa
- Bezpieczna drabinka
- Węże do pompy
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik do pobrania w aukcji

Bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane szczeble zapobiegają dostępowi dzieciom bez nadzoru
- Wysokość dokładnie dostosowana do wymiarów basenu
- Solidny metalowy stelaż zabezpieczony przed korozją
- Stopnie z powłoką antypoślizgową
- Ergonomiczne uchwyty

Najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki między poszczególnymi warstwami
- Powierzchnia odporna na uszkodzenia mechaniczne
- Wnętrze z mozaikowym wzorem w tonacji białej i niebieskiej

Pokrywa
Warto zapewnić właściwą ochronę basenu. Dołączona pokrywa do basenu:
- Chroni wodę przed zanieczyszczeniami
- Uniemożliwia dzieciom dostęp do basenu bez Twojej kontroli
- Minimalizuje straty ciepła z wody

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Wlej wodę — gotowe!
Teraz przygotowanie tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut !

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary zewnętrzne basenu 488 × 122 cm
- Wymiary wewnętrzne baseny 482 × 122 cm
- Waga 72,8 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 19 480 litrów
- Średnica przyłączy do pompy 38 mm
Pompa
- Wydajność pompy 5 678 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr do pompy typ III (58012)

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️



Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 427 cm |
| Średnica | 427 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 15232 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 60,1 |
| Wydajność pompy | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,9 |
| Symbol producenta | 5612X |
| Wymiary | 57 × 128 × 38 cm |
| Waga | 60.12 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana