Basen ogrodowy stelażowy 427 x 107 cm 11w1 Bestway 56950
- Pojemność: 13030
- Symbol producenta: 56950
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 13030
- Wymiary
- ~ 427 cm
- Symbol producenta
- 56950
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607329528
- MPN
- dmuchane_p3640
Basen ogrodowy stelażowy z pompą 427 x 107 cm ★★★★★
Nr katalogowy Bestway® 56950

HIT ★★★★★
★ Szukasz pojemnego i niezawodnego basenu, w którym będziesz mógł bez przeszkód pływać - to doskonała opcja dla Ciebie!
★ Kompletny zestaw ze wszystkim, co potrzebne – nie będziesz musiał sam zbierać poszczególnych części.
★ Wybierając basen Bestway wraz z dedykowanymi dodatkami jesteś pewny, że uzyskasz najlepszą jakość i wszystkie elementy będą do siebie idealnie dopasowane.
CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE
- Basen stelażowy 427 x 107 cm.
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ II
- Pokrywa na basen
- Bezpieczna drabinka
- Węże do pompy
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji



Ochrona dziecka
- Zdejmowane szczebele uniemożliwiają dostęp dzieciom bez nadzoru
- Wysokość odpowiednio dobranych do wymiarów basenu
- Wzmocniony stelaż metalowy odporny na rdzę
- Antypoślizgowe szczebele
- Ergonomiczne uchwyty

Doskonała jakość materiałów
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Zbrojenie z nylonowej siatki między poszczególnymi warstwami
- Powłoka odporna na uszkodzenia
- Wnętrze z motywem mozaiki w białym i niebieskim kolorze


Basen przygotowany w 3 łatwych fazach:
- Rozpakuj materiał,
- Zmontuj stelaż- bez żadnych narzędzi
- Wlej wodę - i gotowe!
Teraz ustawienie tak dużego basenu zajmie Ci kilka minut

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 427 x 107 cm
- Waga 52,7 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 13 030 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 3028 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr do pompy typ II (58094)
- Waga pompy 3 kg

❤️❤️❤️ Uczyń ten sezon pełnym wspaniałych chwil! ❤️❤️❤️

Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 427 cm |
| Średnica | 427 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 13030 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 52,7 |
| Wydajność pompy | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,9 |
| Symbol producenta | 56950 |
| Wymiary | 56 × 115 × 36 cm |
| Waga | 52.65 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana