Basen ogrodowy stelażowy 427 x 107 cm 11w1 Bestway 5614Z
- Pojemność: 13030
- Symbol producenta: 5614Z
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 13030
- Wymiary
- ~ 427 cm
- Symbol producenta
- 5614Z
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607327678
- MPN
- dmuchane_p3780
Basen ogrodowy stelażowy STEEL PRO MAX™ 305 x 200 x 84 cm ★★★★★
BESTWAY® 5614A

HIT ★★★★★ MEGA ZESTAW
★ Szukasz pojemnego, stabilnego basenu, gdzie będziesz mógł swobodnie się kąpać — to fantastyczne rozwiązanie dla Ciebie!
★ Kompleksowy pakiet ze wszystkim czym potrzebujesz – nie trzeba szukać poszczególnych części oddzielnie.
★ Wybierając basen Bestway razem z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą jakość i wszystkie elementy będą do siebie dopasowane.

Zawartość zestawu
- Basen stelażowy 305 x 200 x 84 cm.
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ I
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik do pobrania w aukcji


Najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmacniający materiał z nylonowej siatki między warstwami
- Powłoka odporna na uszkodzenia
- Wnętrze wzorem mozaiki w tonacji biało-błękitnej

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozpakuj powłokę,
- Złóż konstrukcję — bez konieczności używania narzędzi
- Dodaj wodę — i gotowe!
Teraz montaż tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary niecki basenowej 288 x 200 x 84 cm
- Wymiary zewnętrzne basenu 305 x 233 x 84 cm
- Waga 31,1 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 3668 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 1249 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Antybakteryjny filtr do pompy typ I (58093)
- Waga pompy 2,1 kg

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️


Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 427 cm |
| Średnica | 427 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 13030 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 52,7 |
| Wydajność pompy | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,9 |
| Symbol producenta | 5614Z |
| Wymiary | 56 × 115 × 36 cm |
| Waga | 52.65 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana