Basen ogrodowy stelażowy 412 x 201 x 122 cm 17w1 Bestway 56722
- Pojemność: 8124
- Symbol producenta: 56722
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 8124
- Wymiary
- ~ 396 cm
- Symbol producenta
- 56722
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890615062
- MPN
- dmuchane_p4698
Basen ogrodowy stelażowy z pompą 412 x 201 x 122 cm ★★★★★ MEGA zestaw 10w1
Nr katalogowy Bestway® 56722

HIT ★★★★★
★ Szukasz dużego, solidnego basenu, gdzie będziesz mógł bezproblemowo się kąpać — to świetna opcja dla Ciebie!
★ Kompletny zestaw ze wszystkim potrzebnym – nic nie musisz dobierać dodatkowo.
★ Wybierając basen Bestway wraz z przeznaczonymi dla niego wyposażeniem masz gwarancję otrzymania doskonałej jakości i pełnej kompatybilności.

CO ZAWIERA ZESTAW
- Basen z konstrukcją nośną 412 x 201 x 122 cm
- Pompa filtracyjna
- Wkład filtracyjny do pompy
- Stabilna drabina wejściowa
- Sita filtracyjne
- Zaciskowe złączki do pompy
- Przewody elastyczne do pompy
- Mata łatkująca na wypadek uszkodzenia
- Dokumentacja w języku polskim
- Szczegółowy przewodnik do pobrania

Bezpieczeństwo
- Zdejmowane szczebelki uniemożliwiają samodzielne wejście małym dzieciom
- Prawidłowa wysokość dostosowana do wymiarów zbiornika
- Metalowa konstrukcja ze wzmocnieniami odporna na procesy utleniania
- Pokrycie zapobiegające poślizgnięciu na każdym szczeblu
- Ergonomiczne uchwyty ułatwiające wejście


Świetna jakość rzemiosła
- Stabilny trójwarstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca osnowa z włókna poliamidowego między warstwami
- Warstwa chroniąca przed przebiciami

PARAMETRY TECHNICZNE
Basen
- Rozmiary zbiornika 412 x 201 x 122 cm
- Wymiary całkowite zestawu 462 x 254 x 122 cm
- Pojemność całkowita 8 124 litrów
Pompa
- Przepustowość 2 006 litrów na godzinę
- Napięcie zasilania 220 - 240 V
- Filtr pompy klasy II

❤️❤️❤️ Sprawdź, by to lato przyniosło niezapomniane radości! ❤️❤️❤️






Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Długość | 412 |
| Szerokość | 201 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 8124 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 73,5 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,7 |
| Symbol producenta | 56722 |
| Wymiary | 148 × 59 × 42 cm |
| Waga | 75.933 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana