Menu
Basen ogrodowy stelażowy 400 x 200 x 122 cm 18w1 INTEX 26790 + maszynka do baniek GRATIS
2 580,00 zł
Loading...
- Pojemność: 8418
- Symbol producenta: 26790
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Intex
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 8418
- Wymiary
- ~ 396 cm
- Symbol producenta
- 26790
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890615239
- MPN
- dmuchane_p4201
Możesz zamówić ten produkt z nadrukiem Twojego logo Dowiedz się więcej →
Udostępnij
Basen ogrodowy stelażowy 400 x 200 x 122 cm ★★★★★
INTEX 26790

BESTSELLER SEZONU ★★★★★
★ Kompletny pakiet – bez potrzeby samodzielnego dobierania poszczególnych części.
★ Zamawiając basen INTEX wraz z dedykowanymi wyposażeniem otrzymasz gwarancję najlepszej jakości i idealnego dopasowania wszystkich składników.

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE
- Basen stelażowy 400 x 200 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Wkład filtracyjny
- Bezpieczna metalowa drabina
- Sitka do pompy
- Złącza do pompy
- Przewody do pompy
- Zestaw naprawczy
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Poradnik - dostępny do pobrania w aukcji

Przede wszystkim: ochrona dzieci
- Demontowalne stopnie blokują dostęp nieupilnowanym dzieciom
- Wysokość odpowiednio dostosowana do proporcji basenu
- Mocny stalowy stelaż chroniący przed rdzą
- Stopnie z powłoką antypoślizgową
- Ergonomiczne uchwyt

Po drugie: doskonała trwałość materiału
- Solidny 3-warstwowy materiał PVC
- Zbrojenie wykonane z siatki nylonowej między warstwami
- Powłoka odporny na przebicia i uszkodzenia
- Wnętrze z dekoracją mozaikową w tonacji białoniebieskiej

Basen gotowy w zaledwie 3 etapach:
- Rozłóż obudowę,
- Montuj stelaż- bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi
- Nalej wodę - i gotowe!
Montaż tak imponującego basenu zajmie Ci tylko kilka minut!


PARAMETRY TECHNICZNE
Basen
- Rozmiary basenu 400 x 200 x 122 cm
- Masa basenu 86,4 kg
- Zalecane napełnienie 90 %
- Objętość 8 418 litrów
Pompa
- Przepustowość pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr Typ A

❤️❤️❤️ Uczyń to lato czasem niesamowitych przygód i radości! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Długość | 400 |
| Szerokość | 200 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 8418 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 88 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 26790 |
| Wymiary | 58.21 × 52.16 × 140 cm |
| Waga | 91.67 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm 16w1 INTEX 26712 + maszyna do baniek GRATIS
770,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 610 x 132 cm zestaw 18w1 INTEX 26756
3 040,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 366x76 16w1 INTEX 26712
760,00 zł
Basen stelażowy 305 x 76 cm 5w1 INTEX 28206
430,00 zł
Basen ogrodowy stelażowy 244 x 76 cm INTEX 28290
351,00 zł
Bestsellers
Kwadratowa poduszka ogrodowa 45 x 45 cm - Outdoor Wodoodporny
63,90 zł
(13)
Prostokątna poduszka ogrodowa 30 x 50 cm - Outdoor Wodoodporny
47,90 zł
(13)
Wielka Poducha XXL Dla Dorosłych Gigant - Outdoor Wodoodporny
598,80 zł
(4)
Kwadratowa poduszka ogrodowa 60 x 60 cm - Outdoor Wodoodporny
94,90 zł
(4)
Pufa Podnóżek Okrągły - Boucle (Baranek)
119,90 zł
(168)
Worek Sako XL Standard - Premium Wzory
498,90 zł
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana