Basen ogrodowy stelażowy 400 x 200 x 100 cm zestaw 4w1 INTEX 26788
- Pojemność: 6836
- Symbol producenta: 26788
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 6836
- Wymiary
- ~ 396 cm
- Symbol producenta
- 26788
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941057414478
- MPN
- dmuchane_p3105
Basen ogrodowy stelażowy 400 x 200 x 100 cm ★★★★★
Nr katalogowy INTEX ® 26788-17W1

HIT ★★★★★
★ Basen ze nowoczesną paletą kolorów, w trendy szarym tonie.
★ Kompletny pakiet ze wszystkim wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego szukania poszczególnych części.
★ Wybierając basen INTEX z specjalistycznym wyposażeniem gwarantujesz sobie doskonałą jakość i perfekcyjne dopasowanie wszystkich elementów.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 400 x 200 x 100 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Multitabletki 25x20g
- Termometr basenowy
- Dozownik chemii
- Bezpieczna metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Rękawki do pływania
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitko pompy
- Przyłącza do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Składane stopnie zapobiegają dostępowi dzieciom bez nadzoru
- Wysokość doskonale dopasowana do wymiarów basenu
- Wzmocniony metalowy stelaż oporny na korozję
- Antypoślizgowe stopnie
- Ergonomiczne poręcze

Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie nylonową siatką między warstwami
- Powłoka zabezpieczona przed przebiciami
- Wnętrze z wzorem mozaikowym w biało-niebieskim kolorze

Pokrywa
- Chroni wodę w basenie przed zabrudzeniami
- Uniemożliwia dzieciom dostęp do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza utratę ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega dostaniu się piasku i innych zabrudzań do basenu
- Odizolowuje basen od powierzchni gruntu

Po trzecie: czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać krystaliczną wodę:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Ulepszony filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – kompleksowy środek dezynfekujący
- Dozownik chemii z termometrem
- Siatka do wyławiania nieczystości



Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil
Basen to rozrywka dla całej rodziny
Z myślą o Twoich dzieciach dodajemy ich ulubione akcesoria:
- Rękawki do pływania
- Kolorowa piłka


DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 400 x 200 x 100 cm
- Waga basenu 68,9 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 6 836 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr Typ A
❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️
Ostrzeżenie: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Długość | 400 |
| Szerokość | 200 |
| Wysokość | 100 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 6836 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 67,4 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 26788 |
| Wymiary | 116.2 × 54 × 49.8 cm |
| Waga | 67.4 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana