Basen ogrodowy stelażowy 396 x 122 cm 11w1 Bestway 5618W
- Pojemność: 12690
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 12690
- Wymiary
- ~ 396 cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607327746
- MPN
- dmuchane_p3968
Basen ogrodowy stelażowy z pompą 396 x 122 cm ★★★★★
Nr katalogowy Bestway® 5618W

Basen idealny do Twojego ogrodu ★★★★★
★ Jeśli szukasz pojemnego, solidnego basenu, w którym będziesz mógł bez przeszkód kąpać się — to świetne rozwiązanie dla Ciebie!
★ Pełny zestaw ze wszystkim co potrzebne – nie trzeba szukać poszczególnych części osobno.
★ Wybierając basen Bestway ze specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz doskonałą jakość i wszystkie elementy będą się idealnie dopasowywać.

Co znajduje się w zestawie
- Basen stelażowy 396 x 122 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ II
- Bezpieczna drabinka
- Pokrywa basenowa
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim

Bezpieczeństwo dziecka
- Odłączane stopnie uniemożliwiają wejście dzieciom bez opieki
- Wysokość idealnie dobrana do wielkości basenu
- Wzmocniony metalowy stelaż odporny na korozje
- Antypoślizgowe stopnie
- Wygodne poręcze

✔️ Pompa filtrująca i ulepszony filtr do pompy w zestawie.

Pokrywa
Warto zadbać o odpowiednią ochronę basenu. Dołączona pokrywa do basenu:
- Zabezpiecza wodę w basenie przed zabrudzeniami
- Uniemożliwia dzieciom wejście do basenu bez Twojej zgody
- Spowalnia utratę ciepła z wody

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż — bez użycia narzędzi
- Nalej wodę — gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 396 x 122 cm
- Waga 55,5 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 12 690 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 3 028 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr do pompy typ II (58094)

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️


Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Średnica | 396 |
| Wysokość | 122 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 12690 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Filtr pompy | II |
| Waga basenu | 55,6 |
| Wydajność pompy | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Wymiary | 130 × 54 × 37 cm |
| Waga | 55.522 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana