Basen ogrodowy stelażowy 396 x 107 cm 11w1 Bestway 561FY
- Pojemność: 11133
- Symbol producenta: 561FY
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Czw, 28.05 - Pon, 01.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 11133
- Wymiary
- ~ 396 cm
- Symbol producenta
- 561FY
Specyficzne kody
- EAN13
- 6941607347737
- MPN
- dmuchane_p4391
Basen ogrodowy stelażowy Steel PRO MAX 396 × 107 cm ★★★★★
Nr katalogowy BESTWAY® 561FY

HIT ★★★★★
★ Szukasz pojemnego, solidnego basenu, w którym będziesz mógł bez przeszkód pływać — to doskonała propozycja dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet wyposażenia – nie będziesz musiał samodzielnie dobierać poszczególne elementy.
★ Wybierając basen Bestway ze specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz doskonałą jakość i wszystkie części będą idealnie współpracować.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 396 x 107 cm
- Daszek do basenu
- Pokrywa basenowa
- Bezpieczna drabinka
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ II
- Węże do pompy
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik do pobrania w aukcji

Bezpieczeństwo dziecka
- Zdejmowane stopnie uniemożliwiają dostęp dzieciom bez nadzoru.
- Wysokość odpowiednio dopasowana do wymiarów basenu.
- Укреплённый metalowy stelaż odporny na processy korozji.
- Pozbawione poślizgu stopnie.
- Wygodne uchwyty.

Najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim

Pokrywa
Warto zadbać o odpowiednią ochronę basenu. Dołączona pokrywa do basenu:
- Chroni wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Uniemożliwia dzieciom wejście do basenu bez Twojej zgody
- Zmniejsza utratę ciepła z wody

Daszek do basenu Bestway
Daszek zapewnia ochronę przed promieniami słonecznym, wiatrem i opadami.
Dzięki zamontowaniu go na basenie zapewnisz sobie oraz swoim bliskim intymność podczas spędzania czasu w basenie.
Ten dodatek sprawi, że chwile w basenie będą niezapomniane, a Ty poczujesz się zrelaksowany.

Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę.
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi.
- Nalej wodę — gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil!

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary baseny 396 × 107 cm
- Waga 51,4 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 11 133 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr do pompy typ II (58094)

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️


Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 396 cm |
| Średnica | 396 |
| Wysokość | 107 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 11133 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Waga basenu | 51,4 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 561FY |
| Wymiary | 56 × 115 × 33 cm |
| Waga | 50.661 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana