Basen ogrodowy stelażowy 366x99 17w1 INTEX 26716
- Pojemność: 8592
- Symbol producenta: 26716
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 8592
- Wymiary
- ~ 366 cm
- Symbol producenta
- 26716
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902854518166
- MPN
- dmuchane_p3095
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 99 cm ★★★★★ MEGA ZESTAW 18W1
Nr katalogowy INTEX ® 26716

HIT LATA ★★★★★
★ Basen o odmienionej tonacji barw, w stylowym popielnatym wydaniu.
★ Kompletny pakiet wraz z pełnym wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego dobierania poszczególnych części.
★ Wybierając basen INTEX ze specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz doskonałą jakość i wszystkie elementy będą idealnie współgrać.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy 366 x 99 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Bezpieczna metalowa drabinka
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Rękawki do pływania
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Instrukcja w języku polskim
- Łatka naprawcza
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

Po pierwsze: bezpieczeństwo dziecka
- Demontowalne stopnie zapobiegają dostępowi dzieciom bez nadzoru
- Wysokość precyzyjnie dostosowana do wymiarów basenu
- Solidny stalowy stelaż odporny na korozję
- Antypoślizgowe stopnie
- Ergonomiczne poręcze

Po drugie: najwyższa jakość wykonania
- Trwały 3-warstwowy materiał PVC
- Zbrojenie z siatki poliamidowej pomiędzy warstwami
- Powłoka chroniona przed przebiciami
- Wnętrze inspirowane mozaiką w tonacji błękitno-białej

Pokrywa
- Ochrona wody basenowej przed zanieczyszczeniami
- Ogranicza możliwość wejścia dzieci do basenu bez Twojej kontroli
- Zmniejsza tempo ucieczki ciepła z wody
Mata
- Chroni dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega wnikaniu piasku i innych zanieczyszczeń do basenu
- Izoluje basen od gruntu

Po trzecie: czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać przezroczystą wodę:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Ulepszony filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – kompleksowy środek dezynfekujący
- Dozownik chemii z termometrem
- Siatka do wyławiania nieczystości


Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń obudowę,
- Zmontuj stelaż - bez potrzeby narzędzi
- Napełnij wodą - gotowe!
Teraz montaż tak dużego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut

Basen to rozrywka dla całej rodziny
Z myślą o Twoich dzieciach dołączamy ich ulubione przedmioty zabawowe:
- Rękawki do pływania
- Kolorowa piłka

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 366 x 99 cm
- Waga basenu 40,8 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90 %
- Pojemność 8592 litrów
Pompa
- Wydajność 2006 litrów/godz
- Zasilanie 220 - 240 V
- Typ filtra: typ A

❤️❤️❤️ Sprawdź by to lato było pełne niesamowitych doświadczeń! ❤️❤️❤️
Ostrzeżenia: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.
kod produktu: 26716-17W1;

Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 99 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 8592 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 41,5 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 26716 |
| Wymiary | 116.2 × 48.9 × 39.1 cm |
| Waga | 47.46 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana