Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm 16w1 Bestway 56416 + maszynka do baniek GRATIS
- Pojemność: 6473
- Symbol producenta: 56416
- Kształt basenu: okrągły
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- okrągły
- Pojemność (l)
- 6473
- Wymiary
- ~ 366 cm
- Symbol producenta
- 56416
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890614560
- MPN
- dmuchane_p4225
Basen ogrodowy stelażowy Power Steel 366 x 76 cm ★★★★★
Nr katalogowy Bestway® 56416

Basen dla całej rodziny ★★★★★
★ Szukasz rozległy, solidny basen, w którym będziesz mógł z łatwością pływać — to doskonała opcja dla Ciebie!
★ Pełny pakiet wraz z pełnym wyposażeniem – nie trzeba osobno dobierać poszczególnych części.
★ Wybierając basen Bestway ze specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że uzyskasz najlepszą klasę oraz wszystkie elementy będą do siebie dopasowane.

Zawartość zestawu
- Basen stelażowy 366 x 76 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typ I
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Dozownik chemii basenowej
- Chemia - Multitabletki 25x20g
- Termometr basenowy
- Piłka plażowa
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji

KUPUJ U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY
Uzyskujesz:
- obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną,
- dostęp do największej oferty akcesoriów,
- pomoc doświadczonego zespołu,
- wskazówki i sprawdzone sugestie na temat pielęgnacji,
- zawsze nowe i najlepszej jakości towary
★★★ 15 lat obecności na rynku! ★★★
★★★ Ponad 2 mln zadowolonych odbiorców ★★★
— oznacza to, że statystycznie przynajmniej jeden z Twoich sąsiadów nabył u nas basen ogrodowy lub akcesoria do basenu.

Najwyższa jakość wykonania
- Odporny 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim

Czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko, co potrzebujesz, aby osiągnąć przezroczystą wodę:
- Pompa filtrująca
- Ulepszony filtr do pompy
- 25 multitabletek – całościowy preparat dezynfekujący
- Dozownik chemii
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Termometr

Pokrywa
- Osłania wodę w basenie przed zanieczyszczeniami
- Chroni dostęp dzieciom bez Twojej kontroli
- Zmniejsza parowanie ciepła z wody
Mata
- Chroni powierzchnię dna przed uszkodzeniami
- Zapobiega dostaniu się piasku i innych zanieczyszczeń do basenu
- Oddziela basen od gruntu


Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż obudowę,
- Złóż konstrukcję — bez konieczności narzędzi
- Wlej wodę — gotowe!
Teraz ustawienie tak dużego basenu zajmie Ci kilka minut

Basen to radość dla wszystkich domowników
Dla Twoich pociech dołączamy popularne akcesoria dla dzieci:
- Kolorowa piłka zmotywuje do wspólnej zabawy całą rodzinę

DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 366 x 76 cm
- Waga 29.37 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 6 473 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 1 249 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr do pompy typ I

❤️❤️❤️ Spraw, aby to lato było przepełnione niesamowitych przygód! ❤️❤️❤️

Specyfikacja
| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Kształt zbiornika | okrągły |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Zestaw basenowy | 15w1 |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 6473 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Waga basenu | 25,8 |
| Wydajność pompy | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,1 |
| Symbol producenta | 56416 |
| Wymiary | 88.5 × 37 × 28.5 cm |
| Waga | 29.374 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana