Basen ogrodowy stelażowy 300 x 200 x 75 cm zestaw 2w1 INTEX 28272
- Pojemność: 3834
- Symbol producenta: 28272
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 3834
- Wymiary
- ~ 305 cm
- Symbol producenta
- 28272
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902854511181
- MPN
- dmuchane_p2257
Basen ogrodowy stelażowy 300 x 200 x 75 cm ★★★★★ MEGA ZESTAW 16W1
Nr katalogowy INTEX ® 28272

PROMOCJA Mega zestaw ★★★★★ w doskonałej cenie !!!
★ Tradycyjny, pojemny basen ze stelażem - świetny do zabawy!
★ Pełny komplet z całym wyposażeniem – bez konieczności samodzielnego wyszukiwania poszczególnych komponentów.
★ Wybierając basen INTEX razem z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję najlepszej jakości i idealnego dopasowania wszystkich elementów.
CO ZNAJDZIESZ W ZESTAWIE
- Basen stelażowy prostokątny 300 x 200 x 75 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typu A
- Chemia - Multitabletki 25 x 20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Pokrywa do basenu
- Mata pod basen
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka do pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji



Basen gotowy w 3 łatwych etapach:
- Rozciągnij folię,
- Złóż stelaż - bez konieczności użycia narzędzi
- Napełnij wodą - done!
Rozstawienie tak obszernego basenu zajmie Ci raptem kilka minut
Po pierwsze: najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca siatka nylonowa pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze z mozaiką w kolorze biało-niebieskim


Pokrywa
- Chroni wodę przed zabrudzeniami
- Uniemożliwia dzieciom dostęp do basenu bez Twojej kontroli
- Ogranicza ucieczkę ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega przedostawaniu się piasku i zanieczyszczeń
- Izoluje basen od podłoża
Po drugie: czysta woda bez trudu
W zestawie wszystko co jest potrzebne do uzyskania przezroczystej wody:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Zaawansowany filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – wszechstronny dezynfektant
- Dozownik chemii
- Termometr
- Siatka do czyszczenia wody


Basen to zabawa dla wszystkich
Dla przyjemności Twoich dzieci dołączamy kolorową piłeczkę


SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Basen
- Wymiary basenu 300 x 200 x 75 cm
- Masa basenu 20,7 kg
- Zalecany poziom wody 90 %
- Pojemność 3834 litrów
Pompa
- Przepustowość pompy 2006 litrów/godz
- Źródło zasilania pompy 220 - 240 V
- Masa pompy 3,30 kg
- Filtr Typ A
❤️❤️❤️ Uczyń to lato niezapomnianym czasem dla całej rodziny! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 305 cm |
| Średnica | 200 |
| Długość | 300 |
| Wysokość | 75 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 3834 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Waga basenu | 20,7 |
| Symbol producenta | 28272 |
| Wymiary | 102 × 30 × 25 cm |
| Waga | 21.6 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana