Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody

★ ★ Wybierając basen INTEX z dedykowanymi akcesoriami masz pewność, że otrzymasz najwyższą jakość i wszystko będzie do siebie pasować.
★ Basen rozporowy jest banalnie prosty w montażu i gotowy do użytku w kilka chwil.
★ Kupując prezentowany basen INTEX masz pewność, że produkt jest nowy, oryginalny i bezpieczny




W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać krystaliczną wodę:



Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil
Basen
Pompa


| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 244 cm |
| Średnica | 160 |
| Długość | 260 |
| Wysokość | 65 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 2282 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Waga basenu | 17,5 |
| Symbol producenta | 28271 |
| Wymiary | 92 × 30 × 25 cm |
| Waga | 18.4 kg |