Basen ogrodowy stelażowy 260 x 160 x 65 cm zestaw 15w1 INTEX 28271
- Pojemność: 2282
- Symbol producenta: 28271
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 2282
- Wymiary
- ~ 244 cm
- Symbol producenta
- 28271
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902854514687
- MPN
- dmuchane_p2913
Basen ogrodowy stelażowy 260 x 160 cm ★★★★★ Full zestaw 16w1
INTEX 28271

★★★ Ciesz się latem we własnym ogródku ★★★
★ ★ Wybierając basen INTEX z dedykowanymi akcesoriami masz pewność, że otrzymasz najwyższą jakość i wszystko będzie do siebie pasować.
★ Basen rozporowy jest banalnie prosty w montażu i gotowy do użytku w kilka chwil.
★ Kupując prezentowany basen INTEX masz pewność, że produkt jest nowy, oryginalny i bezpieczny
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy prostokątny 260 x 160 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typu A
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Pokrywa basenowa
- Mata pod basen
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Najwyższa jakość wykonania
- Wytrzymały 3-warstwowy materiał PVC
- Wzmocnienie z nylonowej siatki pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze imitujące mozaikę w kolorze biało-niebieskim


Pokrywa
- Zabezpiecza wodę w basenie przed zabrudzeniami
- Uniemożliwia dzieciom wejście do basenu bez Twojej zgody
- Spowalnia utratę ciepła z wody
Mata
- Zabezpiecza dno przed uszkodzeniem
- Chroni przed wnoszeniem do basenu piasku i innych zabrudzeń
- Izoluje basen od podłoża
Czysta woda bez wysiłku
W zestawie wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać krystaliczną wodę:
- Pompa filtrująca z technologię Hydro Aeration
- Ulepszony filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – kompleksowy środek dezynfekujący
- Dozownik chemii
- Termometr
- Siatka do wyławiania nieczystości



Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozwiń powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę - gotowe!
Teraz rozłożenie tak dużego basenu zajmie Ci kilka chwil
DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 260 x 160 x 65 cm
- Waga basenu 18,00 kg
- Zalecane wypełnienie wodą 90%
- Pojemność 2 282 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr Typ A

❤️❤️❤️ Spraw by to lato było pełne cudownych wrażeń! ❤️❤️❤️

Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 244 cm |
| Średnica | 160 |
| Długość | 260 |
| Wysokość | 65 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 2282 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 17,5 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 28271 |
| Wymiary | 92 × 30 × 25 cm |
| Waga | 25.03 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana