Basen ogrodowy stelażowy 220 x 150 x 60 cm zestaw 15w1 INTEX 28270
- Pojemność: 1662
- Symbol producenta: 28270
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Pt, 29.05 - Wt, 02.06
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 1662
- Wymiary
- ⟨ 220 cm
- Symbol producenta
- 28270
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902854514670
- MPN
- dmuchane_p2912
Basen ogrodowy stelażowy 220 x 150 x 60 cm ★★★★★ Kompleks 16w1
INTEX ® 28270

★★★ Przygotuj się na gorące lato ★★★
★ Ciesz się słoneczną aurą w spokoju własnego podwórka.
★ Basen montuje się bez problemu. Zmontujesz go samodzielnie bez potrzeby narzędzi w zaledwie kilka minut.
★ Decydując się na basen INTEX wraz z dedykowanymi wyposażeniem masz gwarancję najwyższej jakości i idealnego dopasowania wszystkich elementów, magnes bez dodatkowych kosztów!
CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE
- Basen stelażowy prostokątny 220 x 150 x 60 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typu A
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Tester pH wody (50 pasków)
- Mata pod basen
- Piłka plażowa
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Doskonała konstrukcja
- Trwały 3 warstwowy materiał PVC
- Wzmacniająca nylonowa siatka pomiędzy warstwami
- Powłoka odporna na przebicia
- Wnętrze z mozaiką biało-niebieskim rysunkiem


Podłoże
- Chroni dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega przedostawaniu się piasku i zanieczyszczeń do basenu
- Oddziela basen od gruntu
Przejrzysta woda bez kłopotów
Zestaw zawiera wszystko niezbędne, aby mieć niezwykle czystą wodę:
- Pompa filtrująca z technologią Hydro Aeration
- Nowoczesny filtr kartuszowy
- 25 multitabletek – wszechstronny środek dezynfekujący
- Dozownik chemii
- Termometr
- Siatka do wyławiania zanieczyszczeń



Basen gotowy w 3 prostych etapach:
- Rozpakuj powłokę,
- Ustawić stelaż- bez potrzeby narzędzi
- Wlej wodę - i gotowe!
Montaż tak wielkiego basenu teraz zajmie Ci kilka chwil
PARAMETRY TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 220 x 150 x 60 cm
- Waga basenu 16,9 kg
- Pojemność 1 662 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr Typ A

❤️❤️❤️ Uczyń to lato niezapomnianym i pełnym radości! ❤️❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | < 220 cm |
| Średnica | 150 |
| Długość | 220 |
| Wysokość | 60 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 1662 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Waga basenu | 15,4 |
| Wydajność pompy | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 3,3 |
| Symbol producenta | 28270 |
| Wymiary | 95 × 30 × 25 cm |
| Waga | 21.63 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana