Basen ogrodowy stelażowy 220 x 150 x 60 cm 2w1 INTEX 28266
- Pojemność: 1662
- Kształt basenu: prostokątny
- Rodzaj basenu: stelażowy
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
- Kurier DHL / GLS - Pobranie Śr, 27.05 - Pt, 29.05
Opis
- Rodzaj basenu
- stelażowy
- Kształt basenu
- prostokątny
- Pojemność (l)
- 1662
- Wymiary
- ⟨ 220 cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903890619916
- MPN
- dmuchane_p4282
Basen ogrodowy stelażowy 220 x 150 x 60 cm ★★★★★ Zestaw 15w1
INTEX ® 28266

★★★ Przygotuj się na upalne lato ★★★
★ Ciesz się sprzyjającą pogodą w spokoju prywatnego ogrodu.
★ Basen montuje się bez wysiłku. Sam bez narzędzi przygotowujesz go w kilka minut.
★ Decydując się na basen INTEX razem z dedykowanym wyposażeniem masz gwarancję najwyższej jakości i doskonałego dopasowania wszystkich elementów, magnes w prezencie!
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
- Basen stelażowy prostokątny 220 x 150 x 60 cm
- Pompa filtrująca
- Filtr do pompy typu A
- Multitabletki 25x20g
- Dozownik chemii
- Termometr basenowy
- Mata pod basen
- Kółko do pływania flaming
- Siatka do wyławiania nieczystości
- Sitka pompy
- Zaciski do pompy
- Węże do pompy
- Łatka naprawcza
- Instrukcja w języku polskim
- Przewodnik - do pobrania w aukcji


Najwyższa jakość wykonania
- Solidny 3-warstwowy materiał PVC.
- Wzmocnienie z siatki nylonowej pomiędzy warstwami.
- Powłoka odporna na uszkodzenia.
- Wnętrze w kolorze niebieskim.


Mata
- Chroni dno przed uszkodzeniami
- Zapobiega dostaniu się piasku i zabrudzeń do basenu
- Odizolowuje basen od gruntu
Przejrzysta woda bez kłopotów
Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby uzyskać czystą wodę:
- Pompa filtrująca z zaawansowaną technologią Hydro Aeration.
- Ulepszona pompa kartuszowa.
- 25 multitabletek – wszechstronny preparat dezynfekujący.
- Dozownik chemii wraz z termometrem.
- Siatka do usuwania nieczystości.



Basen gotowy w 3 szybkich krokach:
- Rozłóż powłokę,
- Złóż stelaż- bez użycia narzędzi
- Nalej wodę — gotowe!
Teraz przygotowanie takiego basenu zajmie Ci zaledwie kilka minut
DANE TECHNICZNE
Basen
- Wymiary basenu 220 x 150 x 60 cm
- Waga basenu 15,2 kg
- Pojemność 1 662 litrów
Pompa
- Wydajność pompy 2 006 litrów/godz
- Zasilanie pompy 220 - 240 V
- Filtr Typ A

❤️❤️ Spraw by to lato było pełne niezapomnianych chwil! ❤️❤️
Specyfikacja
| Producent | INTEX |
|---|---|
| Rozmiar | < 220 cm |
| Długość | 220 |
| Szerokość | 150 |
| Wysokość | 60 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | prostokątny |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC |
| Pojemność | 1662 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Waga basenu | 15,4 |
| Wymiary | 88 × 30 × 25 cm |
| Waga | 16.2 kg |
Inne produkty w tej kategorii
Bestsellers
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana