Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Bestway: 56679

★ Jeśli szukasz zbiornika do kąpieli, w którym uzyskasz erfreszającą chłodę w gorące dni — to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!
★ Kompletny pakiet ze wszystkim potrzebnym wyposażeniem – bez konieczności indywidualnego wyszukiwania poszczególnych części.
★ Kupując basen Bestway wraz z specjalistycznymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą pracę i wszystkie elementy będą harmonijnie współpracować.



W zestawie znajduje się wszystko, co niezbędne do uzyskania przezroczystej wody:

Przygotowanie takiego zbiornika zajmie Ci zaledwie kilka minut

Bawcie się razem w wodzie z dziećmi.

Basen
Pompa

Ostrzeżenie: Rękawki do nauki pływania nie są zabawką, nie są sprzętem ratowniczym, nie zabezpieczają przed utonięciem. Do używania w wodzie na głębokości, na której dziecko wyczuwa dno pod nogami oraz pod nadzorem osoby dorosłej. Odpowiednie napompowanie i używanie sprzętu jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa, nie nadmuchuj nadmiernie. Zwracaj uwagę czy zawór bezpieczeństwa jest szczelnie zamknięty oraz czy szwy nie są pęknięte. Zakres wagowy 18-30 kg, wiek od 3 do 6 lat.

| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 305 cm |
| Średnica | 305 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 4678 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Waga basenu | 23 |
| Wydajność pompy | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,1 |
| Symbol producenta | 56679 |
| Wymiary | 27.5 × 35 × 89.5 cm |
| Waga | 18.579 kg |