Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 12w1 Intex 26746
2 250,00 zł
Opis
Specyficzne kody
Bestway 56681

★ Jeśli szukasz basenu, w którym osiągniesz wytchnienie w skwarne dni — to doskonały wybór dla Ciebie!
★ Zapros bliskich i przyjaciół na imprezę przy basenie i wspólnie ciesz się wakacyjnym czasem.
★ Kupując basen marki Bestway wraz z dedykowanymi dodatkami masz gwarancję, że otrzymasz niezawodną jakość i wszystkie elementy będą ze sobą kompatybilne.
★ GRATIS zestaw do tworzenia baniek (maszyna i preparat).



W zestawie wszystko, co niezbędne do uzyskania błyszczącej wody:


Teraz montaż tak wielkiego basenu zajmie Ci ledwie kilka minut.

Korzystajcie z przyjemności przebywania w wodzie razem z dziećmi.

Basen:
Pompa:


| Producent | Bestway |
|---|---|
| Rozmiar | ~ 366 cm |
| Średnica | 366 |
| Wysokość | 76 |
| Rodzaj basenu | stelażowy |
| Kształt basenu | okrągły |
| Materiał zbiornika | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Pojemność | 6473 |
| Zalecane wypełnienie | 90 |
| Przewidywany czas montażu | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Waga basenu | 26 |
| Wydajność pompy | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Waga pompy | 2,1 |
| Symbol producenta | 56681 |
| Wymiary | 28.5 × 38 × 89.5 cm |
| Waga | 27.813 kg |